Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЛЬ АНГАРМОНІЧНИХ ЕФЕКТІВ У ФОРМУВАННІ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ

РОЛЬ АНГАРМОНІЧНИХ ЕФЕКТІВ У ФОРМУВАННІ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ

Назва:
РОЛЬ АНГАРМОНІЧНИХ ЕФЕКТІВ У ФОРМУВАННІ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,46 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЗАУВАЖЕННЯ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ У ВІДЗИВАХ ОПОНЕНТІВ ТА ПРОВІДНОЇ УСТАНОВИ
, У ВІДЗИВАХ НА ДИСЕРТАЦІЮ ТА АВТОРЕФЕРАТ, А ТАКОЖ ЗАУВАЖЕННЯ, ЯКІ ВИСЛОВЛ
ЮВАЛИСЬ ЧЛЕНАМИ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ТА ФАХІВЦЯМИ ПІД ЧАС ЗАХИС
ТУ


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ХІМІЇ ВИСОКОМОЛЕКУЛЯРНИХ СПОЛУК
ШЕВЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
УДК 537.228:544.022.82:678.74(3+4)
РОЛЬ АНГАРМОНІЧНИХ ЕФЕКТІВ У ФОРМУВАННІ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ
01.04.19 – фізика полімерів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в наукових лабораторіях “Фізики полімерів” кафедри фізики Рівненського державного гуманітарного університету.
Науковий керівник:
доктор хімічних наук, професор
Колупаєв Борис Сергійович,
завідувач кафедри фізики Рівненського державного гуманітарного університету.
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук
Клепко Валерій Володимирович,
завідувач відділу фізики полімерів
(Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України)
доктор фізико-математичних наук, професор
Забашта Юрій Феодосійович,
професор кафедри молекулярної фізики
(Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Захист відбудеться “ 31 ” жовтня 2007 р. о 1400 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.179.01 Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України /02160, м. Київ, вул. Харківське шосе, 48; тел. (044) 559-13-94, факс (044) 552-40-64
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України (м. Київ, вул. Харківське шосе, 48)
Автореферат розіслано “ 18 вересня 2007 р.
Вчений секретар Спеціалізованої
вченої ради Д 26.179.01
доктор хімічних наук Ю.М. Нізельський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Особливості сучасного етапу розвитку фізики полімерів полягають в активних дослідженнях структури і динаміки складних полімерних систем, що дасть змогу побудувати концептуальну модель макромолекулярних систем. Проте сьогодні не вирішено ряд проблем фізики макромолекул, які лежать в основі подальшого вивчення та використання композитів.
У той же час встановлено, що комплекс властивостей полімерів залежить від поведінки структурних елементів макромолекул, їх структуроутворень на різних рівнях організації рухливості. У ряді випадків (із використанням різних модельних підходів) для прогнозування комплексу властивостей гетерогенних полімерних систем встановлені функціональні закономірності між структурою і властивостями систем.
Однак аналіз температурних залежностей теплофізичних властивостей полімерних систем показує, що при цьому необхідно враховувати ангармонічну складову взаємодії структурних елементів макромолекул. Розгляд природи теплопереносу в аморфних лінійних гнучколанцюгових полімерах і системах на їх основі показав, що розв’язання цього питання ускладнюється специфікою передачі теплової енергії не лише за ланцюгом головних валентностей макромолекули, обміном енергією між атомами бокових груп, а також – між сусідніми макромолекулами в напрямку градієнта температури. Все це потребує нових підходів до отримання та аналізу інформації про релаксаційний стан системи, обумовлений ангармонічною складовою взаємодії та різнорідними інгредієнтами.
Взаємозв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання роботи проводилося у межах комплексних досліджень наукової лабораторії фізики високомолекулярних сполук при кафедрі фізики Рівненського державного гуманітарного університету відповідно до тем „Дослідження шляхів напрямленої модифікації властивостей гетерогенних полімерних та дисперсних систем” і „Шляхи напрямленого регулювання релаксаційних і термічних властивостей гетерогенних полімерних систем на основі гнучколанцюгових полімерів” та згідно з держбюджетними науково-дослідними роботами Міністерства науки і освіти України, зокрема: ”Прогнозування та отримання нових композиційних гнучколанцюгових полімерів із напрямленим регулюванням властивостей під дією зовнішніх полів різної фізичної природи” (01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЛЬ АНГАРМОНІЧНИХ ЕФЕКТІВ У ФОРМУВАННІ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок