Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ДВОРЕЖИМНОГО РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ ДИЗЕЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ З РОТОРНИМ ПАЛИВНИМ НАСОСОМ

РОЗРОБЛЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ДВОРЕЖИМНОГО РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ ДИЗЕЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ З РОТОРНИМ ПАЛИВНИМ НАСОСОМ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ДВОРЕЖИМНОГО РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ ДИЗЕЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ З РОТОРНИМ ПАЛИВНИМ НАСОСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,76 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний транспортний університет
ЛЯСКОВСЬКИЙ Валерій Григорович
УДК 621. 436
РОЗРОБЛЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ДВОРЕЖИМНОГО РЕГУЛЯТОРА
ДЛЯ ДИЗЕЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ
З РОТОРНИМ ПАЛИВНИМ НАСОСОМ
Спеціальність 05.05.03 – "Теплові двигуни"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Двигуни і теплотехніка" Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Долганов Кінт Євгенійович,
Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри “ Двигуни і теплотехніка”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
професор Головчук А.Ф.,
Уманська сільськогосподарська академія
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри “Трактори і автомобілі”.
кандидат технічних наук,
доцент Худолій М.М,
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри “Виробничі системи
і сервіс на транспорті”.
Провідна установа: Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України,
Кафедра “Двигуни внутрішнього згорання ”.
Захист відбудеться "_21_"_лютого__ 2001г. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26. 059.03 в Національному транспортному університетів (01010, м. Київ, вул. Суворова 1)..
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету (01010, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розісланий "_19__"_січня____ 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________________ В.П. Матейчик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дедалі більшого поширення як силова установка на автомобільному транспорті набуває дизель. Він є найекономічнішим транспортним двигуном. Крім того, дизель менш токсичний, ніж бензиновий двигун і довговічніший. Одним із напрямків удосконалювання транспортних дизелів є розроблення систем автоматичного регулювання дизелів, більше пристосованих до умов роботи на транспортних засобах, зокрема, на автомобілях. Актуальним залишається питання науково-обгрунтованого вибору типу регулятора: всережимного, дворежимного чи однорежимного з положистими частковими характеристиками.
Автомобільні дизелі середньої потужності та паливна апаратура до них в Україні не випускалися, не випускаються вони й тепер. Проте постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.1996 р. № 95 затверджено "Державну програму розвитку моторобудування України", відповідно до якої передбачено організувати виробництво вітчизняних автомобільних дизелів середньої потужності та паливної апаратури до них.
У зв'язку з цим важливим завданням є вибір найбільш перспективних схем дизельних паливних насосів високого тиску (ПНВТ) і регуляторів частоти обертання для автомобільних дизелів. Одним з таких ПНВТ для високообертових дизелів можна вважати роторний паливний насос типу НРД з дозуванням палива відсічкою, розробленим у 1970 - 80 роках на Харківському тракторному заводі (ХТЗ) на базі роторного ПНВТ типу PRS французької фірми SIGMA (рис.1). Перевагою цього ПНВТ є вдала кінематична схема, котра дає змогу підвищити максимальний тиск упорскування до 100 МПа і більше, як це і необхідно для сучасних дизелів. Але на ПНВТ типу НРД і PRS застосовано всережимний регулятор частоти обертання, а численні дослідження, проведені останніми десятиліттями, показують, що на автомобільних дизелях краще застосовувати дворежимні регулятори, завдяки яким забезпечується зниження експлуатаційної витрати палива на 5...10 %.
Рис.1 Паливний насос високого тиску типу НРД
Тому актуальним завданням є вибір принципової схеми дворежимного регулятора для роторних ПНВТ типу НРД і визначення його раціональних конструктивних параметрів з урахуванням специфічних особливостей цих ПНВТ. Слід відзначити, що за кордоном близько половини ППВТ, які випускаються для автомобільних дизелів, це ПНВТ розподільного типу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ДВОРЕЖИМНОГО РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ ДИЗЕЛЯ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ З РОТОРНИМ ПАЛИВНИМ НАСОСОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок