Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФІРМИ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФІРМИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФІРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,42 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пахомов Олексій Миколайович
УДК 330.47;658.29
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФІРМИ
Спеціальність 08.03.02 – економіко–математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Галіцин Володимир Костянтинович,
Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуючий кафедрою інформаційного менеджменту
Офіційні опоненти - | доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович,
Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки,
провідний науковий співробітник відділу моделювання програмно-цільового управління, аналізу і прогнозування співробітництва з зарубіжними країнами (м.Київ)
кандидат економічних наук, доцент
Іващук Олег Тимофійович
Тернопільска академія народного господарства, професор кафедри економіко-математичних методів і моделей
Провідна установа - | Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, відділ соціально-економічних систем та інформаційних технологій
Захист відбудеться “ 18 ” червня 2004 р. о 16-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ 18 ” травня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор О.Д.Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Одним із найважливіших напрямів сучасного світового розвитку є інформатизація суспільства, що передбачає перехід економіки до інформаційно-інтелектуальних технологій управління, які дозволять ефективніше використовувати наявні в країні можливості. Тому, за сучасних умов, провідним сектором економіки є інформаційний бізнес, а інформатизація суспільства віднесена до одного з концептуальних напрямків Програми діяльності Уряду України. При цьому виникає необхідність розробки і удосконалення методів ефективного управління на підприємствах інформаційного сектора економіки.
Аналіз літературних джерел показує, що однією з важливих проблем, що потребує вирішення на сучасному етапі розвитку України, є проблеми управління бізнесом як на мікро-, так і макрорівні.
Через складність та певну унікальність інформаційного бізнесу як виду економічної діяльності, самостійного значення набули організаційно-експлуатаційні проблеми - управління, планування, нормування, фінансування інформаційної діяльності. Від їх практичного вирішення залежить не просто підвищення ефективності інформаційних структур, що вже діють, і тих що створюються, а й перспектива входження України у світову спільноту, яка інтенсивно формує інформаційне суспільство.
Слід наголосити на певних досягненнях у розв'язанні цієї проблеми. Одним із перших у нашій країні сформулював засади економіки та організації індустрії інформації, як наукового напрямку, професор С.П.Куценко. Суттєвий внесок у вирішення даної проблеми зробили академік В.М.Глушков, професори Ю.М.Канигін, Г.М.Бурлак та ін. Але з переходом на ринкову систему господарювання усі теоретичні постулати і практичні положення потребують суттєвого перегляду.
Розвиток індустрії розробки та впровадження інформаційних продуктів не повинен бути заснований на екстенсивних засадах, а має передбачити застосування сучасних прогресивних методів, до числа яких і належить реінжиніринг бізнес-процесів. У цьому напрямку спроби застосувати сучасні методи реструктуризації та реінжинірингу бізнес-процесів для підвищення ефективності роботи підприємств виглядають привабливими та перспективними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФІРМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок