Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕАКТАНТИ ГОСТРОЇ ФАЗИ ЗА НЕЙРОПАТИЧНОЇ ВИРАЗКИ У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ

РЕАКТАНТИ ГОСТРОЇ ФАЗИ ЗА НЕЙРОПАТИЧНОЇ ВИРАЗКИ У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ

Назва:
РЕАКТАНТИ ГОСТРОЇ ФАЗИ ЗА НЕЙРОПАТИЧНОЇ ВИРАЗКИ У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,96 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ
ім. В. Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО
АЦЬКА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
УДК: 616.631.11-06+616-002.44
РЕАКТАНТИ ГОСТРОЇ ФАЗИ ЗА НЕЙРОПАТИЧНОЇ ВИРАЗКИ
У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ
14.01.14 - ендокринологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків - 2007
Дисертація є рукопис
Робота виконана в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України
Науковий керівник кандидат медичних наук Савран Олена Валеріївна, Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, завідуюча відділом клінічної ендокринології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Хворостінка Володимир Миколайович, Харківський державний медичний університет, завідувач кафедри факультетської терапії.
 
доктор медичних наук, професор Бобирьова Людмила Єгорівна, Українська медична стоматологічна академія МОЗ України, завідуюча кафедри ендокринології з лікувальною фізкультурою та спортивною медициною.
Провідна установа Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, кафедра ендокринології, м. Львів
 
Захист відбудеться “_08_” _лютого_ 2007 року о _13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.564.01 при Інституті проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського АМН України за адресою: 61002, м. Харків, вул.Артема, 10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського АМН України (61002, м. Харків, вул.Артема, 10).
Автореферат розісланий „_06_” __січня__ 2007 р.
 
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Т. М. Тихонова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ


Актуальність теми. Синдром діабетичної стопи являє собою симптомокомплекс анатомо-функціональних ушкоджень, пов'язаних із діабетичною нейропатією, мікро- та макро-ангіопатією, остеоартропатією, на тлі яких розвиваються тяжкі гнійно-некротичні процеси, що часто приводить до необхідності здійснення ампутації нижніх кінцівок (Caputo G.M. et al., 1994; Holzer S.E. et al., 1998). Уперше діабетична стопа як самостійне ушкодження при цукровому діабеті була окреслена у доповіді експертів ВООЗ у 1987 році. Попередженню її розвитку, своєчасній діагностиці та профілактиці приділено значне місце у Сент-Вінсентській декларації, яка поставила за мету зменшення частоти ампутацій ніг у хворих на цукровий діабет на 50%, включаючи і тих, що проживають в Європейських країнах (1990).
За офіційними даними синдром діабетичної стопи є однією із провідних причин інвалідності та смертності хворих на цукровий діабет, із яких 5-10мають виразкові ушкодження кінцівок. Частота ампутацій з приводу цього ускладнення у хворих на діабет складає 1що у 15 разів перевершує таку в загальній популяції (Reiber G. E. et al.,1992).
Синдром діабетичної стопи являє собою і достатньо серйозну економічну проблему. Він займає одне з основних місць по сумі витрат при цукровому діабеті в системі охорони здоров'я у провідних розвинутих країнах світу. Наприклад, в США витрати на лікування діабетичних виразок, проведення реконструктивних судинних операцій, ампутацій нижніх кінцівок та наступної реабілітації хворих складає щорічно 500 млн. доларів, а у Великій Британії - 13 млн. фунтів стерлінгів. Окрім цих прямих витрат, слід ураховувати також і непрямі, які пов'язані з втратою працездатності, особистими витратами хворих, зниженням якості життя та втратами, що обумовлені високою смертністю хворих у перші роки після ампутації (Williams D.R.R., 1994).
Невирішеність проблеми діабетичної стопи до сьогодення обумовлена, насамперед, недостатністю наших знань етіопатогенезу даного ускладнення цукрового діабету. Вважається, що за розвиток даної патології відповідають такі чинники як діабетична нейропатія нижніх кінцівок, ураження магістральних судин ніг, травми і супутні інфекції (Laing P.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕАКТАНТИ ГОСТРОЇ ФАЗИ ЗА НЕЙРОПАТИЧНОЇ ВИРАЗКИ У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок