Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів (EANUCC) на підприємствах

Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів (EANUCC) на підприємствах

Назва:
Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів (EANUCC) на підприємствах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України
Українська академія зовнішньої торгівлі
ОПЬОНОВА
Ірина В’ячеславівна
УДК 658.626
Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів (EANUCC) на підприємствах
Спеціальність: 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та підприємництва Луцького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ПАВЛОВ Володимир Іванович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри економіки та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ЯЛОВИЙ Гаррі Кирилович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки
кандидат економічних наук, доцент
РЕБИЦЬКИЙ Віктор Миколайович,
Львівська комерційна академія,
доцент кафедри комерційної діяльності
і підприємництва
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ міжгалузевих та структурних проблем виробництва №13
Захист дисертації відбудеться 18.09.2003 р. о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.847.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Українській академії зовнішньої торгівлі Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 57-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української академії зовнішньої торгівлі Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 57-а.
Автореферат розісланий 27.06.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Стукач Т.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На початку третього тисячоліття людство наблизилось до якісно нового щабля свого розвитку – побудови інформаційного суспільства, де найдорожчим продуктом є методи використання інформації, зокрема методи автоматичної ідентифікації об’єктів (товарів) на основі штрих-коду. З метою забезпечення ідентифікаційних, інформаційних та комунікаційних потреб у найрізноманітніших галузях людської діяльності створена загальна світова система ідентифікації та маркування товарів EAN*UСС. Вже понад 25 років вона успішно функціонує за кордоном. Процеси побудови інформаційного суспільства супроводжуються: міжнародною інтеграцією, лібералізацією зовнішньоекономічної діяльності, інформатизацією, цифровізацією комунікаційних мереж, гармонізацією інформаційних потоків та комплексною автоматизацією. Країни, які нехтують такими високими технологіями сьогодні, ризикують опинитися на узбіччі світової цивілізації у ХХІІ столітті.
В зв’язку з цим виникла неабияка потреба у впровадженні в Україні технологій автоматичної ідентифікації на основі штрихового кодування. Це дасть змогу вітчизняним товаровиробникам і дистриб’юторам працювати за єдиними світовими стандартами з використанням штрих-кодів EAN, тобто дозволить значно скоротити організаційні видатки, оптимізувати процеси виробництва та постачання продукції, підвищити її конкурентоспроможність на вітчизняному і зарубіжному ринках.
Наукове обґрунтування оптимізації процесів постачання і торгівлі в Україні з використанням стандартів EAN*UСС, зокрема електронних повідомлень EANCOM, є необхідним підґрунтям для розвитку виробництва і цивілізованих форм торгівлі. Для завоювання міжнародних ринків вітчизняні товари не повинні поступатися не лише якісними і технологічними характеристиками, а й штрихкодовим маркуванням імпортним. Все це зумовлює актуальність проведеного дослідження, його науково-прикладне значення.
Питання автоматичної ідентифікації на основі штрих-коду знайшли відображення в працях зарубіжних і вітчизняних науковців: Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів (EANUCC) на підприємствах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок