Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОГІСТИЧНИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

ЛОГІСТИЧНИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ЛОГІСТИЧНИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,21 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ПОЛІЩУК НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА
УДК 338.45:658.5.012.34
ЛОГІСТИЧНИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту в Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Мамчин Мирослава Михайлівна,
Національний університет „Львівська політехніка”, доцент кафедри маркетингу і логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Окландер Михайло Анатолійович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Смиричинський Валентин Васильович
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри державного і муніципального управління
Провідна установа: Харківський державний економічний університет,
кафедра логістики, Міністерство освіти і науки
України, м.Харків
Захист відбудеться „9” березня 2005 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради К 35.052.03 в Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, корп. 4, ауд. 301б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий „4” лютого 2005р.
Вчений секретар спеціалізовано вченої
ради, доктор економічних наук, проф. Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Орієнтація розвитку економіки України на інтеграцію у світове співтовариство та широкомасштабне впровадження ринкових відносин вимагає радикальних структурних змін економічного потенціалу суб’єктів господарювання та адекватної політики підвищення ефективності їх господарської діяльності. Удосконалення управління матеріальними, фінансовими й інформаційними потоками містить значний потенціал росту ефективності діяльності підприємства внаслідок застосування нових прогресивних способів і підходів, зокрема таких як логістика і контролінг, що забезпечують цільову реалізацію функцій менеджменту.
Інтегрувальною функцією логістики і контролінгу є логістичний контролінг, який відіграє важливу роль в стратегічному і оперативному управлінні підприємством, як логістичною системою, щодо управління матеріальними і пов’язаними з ними фінансовими та інформаційними потоками. Він робить вагомий внесок у впевнену поведінку підприємства, базуючись на аналізі переваг логістичних проектів, вимог споживачів, умов конкуренції, встановлення можливостей подальшої трансакції сукупності цільових логістичних послуг і витрат логістики та вимагаючи регулярного узгодження цілей планування, управління і контролю за сферами діяльності підприємства.
Впровадження логістичного контролінгу в систему управління підприємством пов’язане з еволюцією процесу управління, що спричинена науково-технічним прогресом, наукомісткістю управлінського процесу, складністю виробничих процесів та зростаючою вибагливістю учасників ринкових відносин.
Вагомий внесок у дослідження концепції логістичного контролінгу зробили: Г.Пфоль, С.Абт, Дж.Коул, М.Хрістофер, М.Хаберек, В.Прумпер, Г.Фандель, Д.Хан, В.Троски та інші зарубіжні вчені. Основні питання теорії і практики логістики ґрунтовно висвітлені в працях А.Колобова, И.Ташбаєва, Ю.Неруша, О.Гаджинського, Б.Анікіна, В.Ніколайчука. Теорії контролінгу та управлінського обліку відображені в працях К.Друрі, Р.Манна, Н.Еріашвілі, Е.Майера. В останнє десятиріччя з’явились також роботи вітчизняних науковців, в яких досліджуються сучасні проблеми логістики і контролінгу, зокрема праці Є.Крикавського, М.Окландера, Н.Чухрай, В.Смиричинського та інших.
Водночас огляд наукових публікацій показав, що значне коло питань, які стосуються логістичного контролінгу, досліджені недостатньо, зокрема не отримали достатнього відображення через відсутність теоретичного обґрунтування та систематизації процедур логістичного контролінгу як прикладного напрямку економічної діяльності підприємства; потребує розвитку методологія застосування логістичного контролінгу на вітчизняних підприємствах з уточненням термінології; не висвітлена проблема можливості адаптації світових досліджень в галузі логістичного контролінгу до умов господарювання вітчизняних підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЛОГІСТИЧНИЙ КОНТРОЛІНГ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок