Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАЙКИ П‘ЄЗОКЕРАМІКИ З МЕТАЛОМ

МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАЙКИ П‘ЄЗОКЕРАМІКИ З МЕТАЛОМ

Назва:
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАЙКИ П‘ЄЗОКЕРАМІКИ З МЕТАЛОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,69 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Захожай Олег Ігорович
УДК 621.791.357:658.512.011.56
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ
ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ
ПАЙКИ П‘ЄЗОКЕРАМІКИ З МЕТАЛОМ
Спеціальність 05.13.06 – Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі „Електронні системи” Донбаського гірничо-металургійного інституту, Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Паеранд Юрій Едуардович
Донбаський гірничо-металургійний інститут, завідувач кафедри „Електронні системи”
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор
Нікульшин Володимир Русланович
Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри теоретичної, загальної і нетрадиційної енергетики
кандидат технічних наук, доцент
Багрій Віктор Васильович
Дніпродзержинський державний технічний університет, доцент кафедри електроніки і автоматики
Провідна установа | Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України
м. Харків
Захист відбудеться 30.09.2004 р. о 13 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1, ауд. 400-А
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий 30.08.2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку промислового виробництва характеризується переходом до використання передових інформаційних технологій, прагненням підвищити експлуатаційні характеристики як діючого обладнання, так і того, що проектується, необхідністю звести до мінімуму будь-які виробничі втрати. Все це можливо тільки за умови істотного підвищення якості управління промисловими об'єктами, у тому числі шляхом широкого застосування автоматизованих систем управління та прогресивних інформаційних технологій.
Необхідність вдосконалення інформаційного забезпечення процесу пайки п‘єзокераміки з металом пов’язана з тим, що п’єзокераміка має істотний розкид параметрів при відносно високій стабільності підтримання параметрів, а також з необхідністю динамічної зміни параметрів впливу в процесі пайки.
Використання централізованої структури автоматизованої системи управління процесом пайки, а також апаратно-програмного комплексу і сучасних інформаційних технологій, дозволить спростити адаптацію процесу пайки під окремі умови виробництва і зменшити кількість обслуговуючого персоналу, при одночасному покращенні характеристик об’єктів, що виготовляються.
Виходячи з усього вищезгаданого, удосконалення методів, моделей і алгоритмів інформаційного забезпечення процесу пайки п‘єзокераміки з металом є актуальним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження по темі дисертаційної роботи проводилися в рамках комплексного міжвузівського проекту Міністерства освіти і науки України „Створення і забезпечення постійної експлуатації мережі лазерно-локаційних станцій спостережень штучних супутників Землі на території України для вирішення завдань з екології, ресурсозбереження, геодезії, картографії, навігації та метеорології, затвердженого МінВУЗом України 22.04.92. Проект виконувався відповідно до державної програми „Створення та розвиток державної служби еталонних частот”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.04.95. Результати роботи використані при виконанні госпдоговірної роботи “Розробка пристрою розподілу сигналів синхронізації та зрівняння частот” (Договір №596/2002-22 замовник Державна первинна мережа ВАТ Укртелеком).
Мета і задачі дослідження. Підвищення ефективності управління процесом пайки п‘єзокераміки з металом шляхом розробки і впровадження нових прогресивних інформаційних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАЙКИ П‘ЄЗОКЕРАМІКИ З МЕТАЛОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок