Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ І СИНТЕЗ КОМПОНУВАНЬ УСТАНОВЧО-ЗАТИСКНИХ ПРИСТОСУВАНЬ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ АГРЕГАТОВАНиХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ

АНАЛІЗ І СИНТЕЗ КОМПОНУВАНЬ УСТАНОВЧО-ЗАТИСКНИХ ПРИСТОСУВАНЬ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ АГРЕГАТОВАНиХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
АНАЛІЗ І СИНТЕЗ КОМПОНУВАНЬ УСТАНОВЧО-ЗАТИСКНИХ ПРИСТОСУВАНЬ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ АГРЕГАТОВАНиХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,00 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Фадєєв Андрій Валерійович
УДК 621.9.06
АНАЛІЗ І СИНТЕЗ КОМПОНУВАНЬ УСТАНОВЧО-ЗАТИСКНИХ ПРИСТОСУВАНЬ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ АГРЕГАТОВАНиХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.02.08 - технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Технологія машинобудування і металорізальні верстати” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти та науки України, м.Харків
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Пермяков Олександр Анатолійович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри “Технологія машинобудування і металорізальні верстати”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Жолткевич Григорій Миколайович,
Харківський національний університет ім.В.Н.Каразина, завідувач кафедри “Теоретична та прикладна інформатика”;
кандидат технічних наук, доцент
Радчук Олег Володимирович,
Сумський національний аграрний університет, доцент кафедри “Проектування технічних систем”
Провідна установа: |
Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України, м. Харків
Захист відбудеться “_26_”_червня__2006 року в 14 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “_26_”__травня__2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Узунян М.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності технологічного устаткування нерозривно пов'язане з розвитком та удосконаленням принципу агрегатування при створенні верстатів і систем. Подальший розвиток технологічного устаткування, що створюється за агрегатно-модульним принципом, розглядається насамперед під кутом зору створення досконалої елементної бази, куди в першу чергу треба віднести установчо-затискні пристосування (УЗП). Технологічне оснащення агрегатованих технологічних систем механообробки (АТСМ) традиційно створювалось як спеціальне. На противагу цьому проблема підвищення ефективності технологічного оснащення в механообробці в цей час вирішується різними шляхами, у тому числі за рахунок широкого використання систем розбірного й переналагоджуваного оснащення. Очевидно, що перспективний напрямок розвитку АТСМ може складатися в зниженні трудомісткості проектування й виготовлення УЗП за рахунок уніфікації компонувальних схем та елементної бази. У цьому випадку повною мірою може бути реалізовано одне з основних достоїнств принципу агрегатування - оборотність, що дозволить вирішувати насущну проблему агрегатованого технологічного устаткування, що пов'язана з підвищенням технологічної гнучкості. Все сказане дозволяє стверджувати, що рішення науково-технічних завдань, пов'язаних з удосконалюванням структур і параметрів УЗП АТСМ є актуальним, що дозволяє істотно підвищити техніко-економічну ефективність дорогого технологічного устаткування і його конкурентноздатність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації є частиною напрямку наукових досліджень кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, що пов'язаний з підвищенням ефективності використання агрегатованих технологічних систем і принципу агрегатування при створенні металорізального устаткування. Цей напрямок розробляється відповідно до Держбюджетних науково-дослідних робіт (тема №2304) і госпдоговірними роботами з Державним підприємством “Харківський машинобудівний завод “ФЭД”, де автор був відповідальним виконавцем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АНАЛІЗ І СИНТЕЗ КОМПОНУВАНЬ УСТАНОВЧО-ЗАТИСКНИХ ПРИСТОСУВАНЬ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ АГРЕГАТОВАНиХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок