Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв

Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв

Назва:
Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,91 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Ощипок
Ігор Миколайович
УДК 664.692.040.2.086.4
Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнолгій імені С.З.Гжицького
Науковий консультант: доктор біологічних наук, академік УААН, професор, заслужений діяч науки і техніки України Кравців Роман Йосипович, ректор, завідувач кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, стандартизації та сертифікації, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, Гладушняк Олександр Карпович, завідувач кафедри технологічного обладнання харчових виробництв, Одеська національна академія харчових технологій.
доктор технічних наук , професор, Соколенко Анатолій Іванович, завідувач кафедри технічної механіки і пакувальної техніки, Національний університет харчових технологій.
доктор технічних наук, професор, Поперечний Анатолій Микитович, професор кафедри обладнання харчових виробництв, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
Захист відбудеться 03.07.2008 р. о __14_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 при Одеській національній академії харчових технологій, за адресою: вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій, за адресою: вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039.
Автореферат розісланий 30.05.2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор К.Г. Іоргачова
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Основними напрямками удосконалення робіт на первинній переробці забійних тварин є розробка і впровадження технологічних процесів, які зберігають енергетичні і матеріальні ресурси, дозволяють застосовувати прогресивні методи виробництва та управління з використанням математичного моделювання і засобів обчислювальної техніки. Діючі технології в цехах первинної переробки тварин не відповідають сучасним вимогам гігієни, ергономіки, є енергозатратними і матеріаломісткими та допускають значні втрати сировини. Ефективній їх роботі сприятиме модернізація виробництва. Для цього необхідно детально проаналізувати всі операції, щоб точно зрозуміти, що відбувається на кожній стадії виробництва. Доводиться знати, що трапляється з найдрібнішим шматком м’ясної сировини в будь-який момент виробництва і скільки товарної продукції можна з цього отримати. Розширення і модернізація виробництва забезпечить необхідний простір, гігієнічні вимоги, ергономіку, а крім цього, забезпечить максимальну продуктивність. Технологічний процес, проведений з максимальною продуктивністю та з мінімальними трудовими і енергетичними затратами, є найбільш ефективний. Удосконалення технологічних процесів первинної переробки тварин на сучасному етапі вимагає розробки нових машин і обладнання. Це стосується технологічних операцій: знімання шкури, транспортування, завантажувально-розвантажувальних робіт тощо. Утворення технологічних процесів за модульним принципом, до складу яких увійдуть маніпулятори, ефективні системи керування, сучасні методи планування виробництва, нададуть можливість створити науково обґрунтовані прогресивні технологічні процеси первинної переробки великої рогатої худоби (ВРХ). Основою забезпечення цієї ефективності є розробка транспортної технології, яка включає переміщення сировини і субпродуктів у спеціальних ємностях на відповідних робочих органах та створення окремої транспортної мережі.
Наукове обґрунтування впровадження функціональних робочих модулів у технологічні процеси первинної переробки тварин та на їх основі створення умов для застосування маніпуляторних систем, ефективного керування процесами виробництва і контролю якості роботи та аналізу перебігу технологічних циклів з метою раціонального використання робочого часу, сировини, матеріалів, розрахунку продуктивності машин з урахуванням енергетичних затрат – це проблеми, що є визначальними в даній роботі і становлять теоретичне та методологічне підґрунтя наукової концепції досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок