Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕРЕЖЕВЕ НЕЙРО-ФАЗЗІ РЕГУЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ МІЖ ОБ'ЄКТАМИ З РІЗНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ

МЕРЕЖЕВЕ НЕЙРО-ФАЗЗІ РЕГУЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ МІЖ ОБ'ЄКТАМИ З РІЗНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ

Назва:
МЕРЕЖЕВЕ НЕЙРО-ФАЗЗІ РЕГУЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ МІЖ ОБ'ЄКТАМИ З РІЗНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Айман Найєф Ахмад Альхалайбєх
УДК 519.87
МЕРЕЖЕВЕ НЕЙРО-ФАЗЗІ РЕГУЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ
ПОТОКІВ МІЖ ОБ'ЄКТАМИ З РІЗНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ
05.13.23 – Системи та засоби штучного інтелекту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків  
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Руденко Олег Григорійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри електронних обчислювальних машин.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Машталір Володимир Петрович, Харківський національний університет радіоелектроніки, декан факультету Компютерних наук;
- кандидат технічних наук, доцент Леонов Сергій Юрійович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, доцент кафедри обчислювальної техніки та програмування.
Провідна установа
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра технічної кібернетики, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 17 ” травня 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м.Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 12 ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради С.Ф. Чалий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою складовою розвитку промислового та науково-технічного потенціалу України є інформатизація. Розширене впровадження обчислювальної техніки охоплює широкий спектр напрямків і набуває глобального міжгалузевого характеру. Поточний етап розвитку засобів обчислювальної техніки характеризується якісними змінами в апаратному й програмному забезпеченні (ПЗ), імовірним наслідком яких є істотне підвищення в найближчому майбутньому рівня інтелектуальності елементів і блоків технічних систем. Використання інтелектуальних пристроїв у системах розробки нових інтелектуальних пристроїв (інтелектуалізація в автоматизації засобів проектування) спричиняє прискорення темпів розробки нових поколінь інтелектуальних елементів і блоків. Скорочення етапів розробки й виробництва в порівнянні з періодом штатної експлуатації веде до одночасного функціонування і взаємодії в технічних системах (ТС) елементів і блоків, які розрізняються за рівнем інтелектуальності, оскільки належать до різних поколінь.
У невеликих локально зосереджених інформаційно-обчислювальних системах (ІОС) така ситуація вирішується погодженою модернізацією всіх взаємодіючих вузлів і блоків. У великих розподілених ІОС, де розвиток здійснюється децентралізовано, розроблювачами нового обладнання докладаються спеціальні зусилля й витрачаються додаткові кошти на забезпечення сумісності. Темпи відновлення устаткування й ПЗ зростають разом із зростанням рівня інтелектуальності устаткування. Відповідно, зростають витрати на забезпечення зворотної сумісності.
У доступному для огляду майбутньому вірогідно доцільним стане застосування елементів самоорганізації при інформаційному обміні між вузлами й блоками, що належать в інтелектуальному відношенні до різних поколінь. У зв’язку з цим у проблемному плані набуває інтерес розробка й реалізація принципів такої самоорганізації у рамках сучасних напрямків розвитку штучного інтелекту: нечіткої логіки й нейро-нечітких систем. Цим напрямкам присвячені праці багатьох видатних дослідників, зокрема, Л. Заде, Е. Мамдані, Д. Поспелова, Ф. Розенблатта, В. Маккаллоха, М. Мінскі, Т. Кохонена та їх численних послідовників. Однак інтелектуальні функції як апарат самоорганізації разподілених ІОС безпосередньо не розглянуто.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕРЕЖЕВЕ НЕЙРО-ФАЗЗІ РЕГУЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ МІЖ ОБ'ЄКТАМИ З РІЗНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок