Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ

Назва:
ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,71 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
імені Богдана Хмельницького
БАРКОВСЬКИЙ Валерій Павлович
УДК 331.7:351.74
ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ
У МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ
Спеціальність 13.00.04 –
теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач В. П. Барковський
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі педагогіки і психології Херсонського державного університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Бутенко Володимир Григорович,
Херсонський державний університет,
кафедра педагогіки і психології, професор кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України, заслужений юрист України, Синьов Віктор Миколайович, Київський інститут внутрішніх справ Національної академії внутрішніх справ України, кафедра правової та соціальної педагогіки, завідувач кафедри;
кандидат педагогічних наук, професор, Яворська Галина Харлампіївна, Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ, кафедра цивільного та трудового права, професор кафедри.
Провідна установа:
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться “ 9 ” жовтня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “ 8 ” вересня 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
доцент А. В. Галімов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі подальшого розвитку демократичних основ українського суспільства посилюється роль правоохоронної діяльності, спрямованої на забезпечення прав і свобод громадян, здійснення рішучої боротьби зі злочинністю. Кримінальна міліція в Україні виконує відповідальні функції, які пов’язані із запобіганням та розкриттям злочинних дій, боротьбою зі злочинністю, охороною населення від злочинних посягань, зміцненням правових основ суспільства. У зв’язку з цим сьогодні надається особлива увага питанням підвищення ефективності та удосконалення професійної підготовки працівників кримінальної міліції, формування у них комунікативної культури.
Посилення уваги державних органів та широкої громадськості до питань формування комунікативної культури у працівників кримінальної міліції зумовлене соціально-правовими, культурологічними та науково-педа-гогічними чинниками. Комунікативна культура працівників кримінальної міліції безпосередньо впливає на характер вирішення багатьох соціально-правових проблем, створює сприятливі умови для налагодження необхідних зв’язків з різними категоріями населення, дозволяє послідовно й ефективно розв’язувати складні професійні завдання психологічного та між-особистісного характеру. З позицій культурології виявляються актуальними питання змісту, структури, форм і способів організації комунікативної діяльності працівників правоохоронних органів, яка має певну специфіку, логіку та відповідні закономірності функціонування. Вивчення цих питань сприяє подальшому збагаченню знань і понять про сутність й особливості розвитку культури спілкування працівників кримінальної міліції як особливого явища в суспільному житті та професійній діяльності.
Комунікативна культура особистості формується під впливом навчально-виховного процесу, що зумовлює необхідність його науково-педагогіч-ного забезпечення. В умовах професійної підготовки майбутні працівники кримінальної міліції повинні засвоїти необхідний досвід спілкування, набути відповідні знання, уміння і навички організації та здійснення різних форм комунікативної взаємодії з людьми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок