Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ КРИЗОВОГО СТАНу ПІДПРИЄМСТВА та ОБҐРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ

ПРОГНОЗУВАННЯ КРИЗОВОГО СТАНу ПІДПРИЄМСТВА та ОБҐРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ КРИЗОВОГО СТАНу ПІДПРИЄМСТВА та ОБҐРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,66 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦіОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ШЕМБЕЛЬ ЮЛІЯ САМУїЛіВНА
УДК 65.016.7.001.57
ПРОГНОЗУВАННЯ КРИЗОВОГО СТАНу ПІДПРИЄМСТВА та ОБҐРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ
Спеціальність 08.06.01 –
економіка підприємства й організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній металургійній академії України Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент Довбня Світлана Борисівна, Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри економіки промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Багрова Інна Василівна, Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпропетровськ), професор кафедри економіки промисловості і організації виробництва
кандидат економічних наук, доцент Дідик Людмила Михайлівна, Національна гірнича академія України (м. Дніпропетровськ), професор кафедри економічного аналізу та фінансів
 
Провідна установа - Сумський державний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки
Захист відбудеться “5” червня 2002 р. о 14:00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.04 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий “2” травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ігнашкіна Т.Б.


Загальна характеристика роботи
Можливості функціонування і розвитку підприємства в ринкових умовах залежать від конкурентоздатності його продукції на ринку. Підприємство, що не зуміло вижити в конкурентній боротьбі, звичайно стає банкрутом. Таким чином, кризовий стан і банкрутство окремих суб'єктів підприємницької діяльності є об'єктивною невід'ємною частиною ринкових відносин.
Розвиток української економіки на сучасному етапі характеризується зміною форм власності, структурною перебудовою всього народногосподарського комплексу, динамічно мінливим економічним середовищем, наявністю складних управлінських проблем як на макрорівні, так і на рівні окремих суб'єктів господарювання.
У процесі становлення ринкової економіки в Україні багато підприємств опинилися в кризовому стані. Причиною цього є вплив нестабільного навколишнього середовища і неадекватні дії самих підприємств, що і приводить до банкрутства. Тому важливою й актуальною є проблема пошуку і впровадження в практику таких форм і методів управління, використання яких дозволить уникнути кризового стану на підприємстві, а в разі його виникнення, виходити з нього з найменшими втратами.
У зарубіжній літературі дослідженню проблем прогнозування кризового стану підприємств і антикризового менеджменту присвячені роботи таких авторів як Альтман Э., Бівер В.Г., Бланк І.А., Кошкін В.И., Коротков Э.М., Бригхем Ю., Мазур И.И., Шапіро В.Д., Ларіонов И.К., Уткін Э.А., Бляхман Л.С., Дойль П., Ковальов А.П., Іванов Г.П. та інші.
З переходом України до ринкових відносин розроблені перші нормативно-рекомендаційні документи, з'явилися роботи вітчизняних авторів, які внесли істотний вклад у розвиток теорії прогнозування кризового стану і дослідження мір антикризового управління. Серед них слід зазначити праці таких учених, як Терещенко О.А., Титов М.И., Варгич С.С., Жуков А.П., Ковальчук К.Ф., Савчук В.П., Поддєрьогін А.М., Холод З., Багрова І.В., Чорняк О., Джунь В., Кушина Е., Галушко О.С., Лігоненко Л.О., Мізерна Т.О., Дідик Л.М., Палига Е., Петленко Ю., Сімонова А.Г. та ін.
Актуальність теми. В країнах з перехідною економікою, у тому числі й в Україні, необхідність вивчення і розробки методів прогнозування кризових явищ і антикризового управління має особливе значення через ріст кількості збиткових підприємств, недостатність теоретико-методичного забезпечення процесів банкрутства, реструктуризації, санації, реорганізації, кількості кваліфікованих фахівців у сфері антикризового управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ КРИЗОВОГО СТАНу ПІДПРИЄМСТВА та ОБҐРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок