Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> система МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ сТУДЕНТІВ (На матеріалах підготовки офіцерів запасу у вищих навчальних закладах)

система МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ сТУДЕНТІВ (На матеріалах підготовки офіцерів запасу у вищих навчальних закладах)

Назва:
система МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ сТУДЕНТІВ (На матеріалах підготовки офіцерів запасу у вищих навчальних закладах)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,57 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
АПН УКРАЇНИ
БЕЗНОСЮК Олександр Олексійович
УДК 378.2(477)
система МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ сТУДЕНТІВ
(На матеріалах підготовки офіцерів запасу у вищих навчальних закладах)
13.00.04 - теорія І МЕТОДИКА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України
Жуков Сергій Анатолійович,
Військовий інститут Київського
національного університету імені Тараса
Шевченка, начальник.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, доцент
Маслов Валерій Сергійович,
Академія муніципального управління, завідувач кафедри педагогіки і психології;
кандидат педагогічних наук, доцент
Гранюк Людмила Олексіївна,
Верховна Рада України,
консультант Першого заступника Голови
Комітету з питань науки і освіти.
Провідна установа: Запорізький державний університет, кафедра
педагогіки і психології, Міністерство освіти і науки України, м.Запоріжжя.
Захист відбудеться 30 січня 2002 р. О 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ-53, вул. Артема, 52-А, корпус 3, аудиторія 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ-53, вул. Артема, 52-А, корпус 3.
Автореферат розіслано 29 грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Снісаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь дослідженості теми. Створення суверенної Української держави спонукає до змін усіх сторін нашої дійсності, в тому числі і в системі освіти. Основною рушійною силою відродження та створення якісно нової національної системи вищої освіти мають стати викладачі вищих навчальних закладів (ВНЗ). Та без удосконалення їхньої професійної підготовки, без удосконалення технології організації процесу навчання соціальні зміни не забезпечать якісних перетворень у системі освіти. Виникає гостра необхідність у пошуках шляхів і засобів активізації діяльності викладачів вищої школи і, зокрема, викладачів вищих військових навчальних закладів, у формуванні творчого ставлення до виконання професійних і громадських обов’язків, у виробленні потреби до постійного вдосконалення навчального процесу.
Проте у навчально-виховному процесі ВНЗ, особливо у сфері викладання військово–спеціальних дисциплін, доводиться враховувати ситуацію, коли певна частина студентів не готова до активної навчально-пізнавальної діяльності та особистісного становлення.
Перед педагогічною наукою стоять ще не вирішені завдання створення ефективних дидактичних систем, заснованих на застосуванні таких форм і методів навчання, які б забезпечили інтенсивне оволодіння міцними знаннями, а на їхньому ґрунті – уміннями і навичками, могли б підвищити рівень самостійної праці студентів, сприяли б більш ефективному розвитку особистості. Вчені і педагоги-практики докладають зусиль для вирішення поставлених завдань. Існує чимало робіт, де широко і всебічно аналізуються різні підходи до розв’язання означеної проблеми.
Оптимізації й інтенсифікації процесу навчання присвячені фундаментальні роботи Ю.К. Бабанського, основам загальної педагогіки, дидактики – І. Вайткявічюса, В.В. Давидова, Л. Йовайші, М.М. Скаткіна, М.О. Данилова, В.О. Онищука, В.І. Загвязінського, С.А. Смірнова, Ю.К. Бабанського, педагогічної майстерності – І.А. Зязюна, навчальному процесу у вищій школі – С.І. Архангельського, А.О. Вербицького, Л.Б. Ітельсона, А.В. Петровського, А.М. Алексюка, керуванню навчальним процесом – В.П. Беспалько, О.Я. Савченко, Н.Ф. Тализіної, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: система МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ сТУДЕНТІВ (На матеріалах підготовки офіцерів запасу у вищих навчальних закладах)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок