Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯСНИХ ПРОДУКТІВ З ОВОЧЕВИМИ ДОБАВКАМИ

ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯСНИХ ПРОДУКТІВ З ОВОЧЕВИМИ ДОБАВКАМИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯСНИХ ПРОДУКТІВ З ОВОЧЕВИМИ ДОБАВКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,16 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Кайнаш Алла Петрівна
УДК 637.52:635.1-021.632
ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯСНИХ ПРОДУКТІВ
З ОВОЧЕВИМИ ДОБАВКАМИ
Спеціальність 05.18.16 – технологія продуктів харчування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
лауреат Державної премії України,
заслужений діяч науки та техніки
Віннікова Людмила Григорівна
Одеська національна академія харчових
технологій, кафедра м’яса та м’ясних продуктів,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Клименко Михайло Миколайович
Національний аграрний університет,
кафедра технології переробки продуктів
тваринництва та рибництва, завідувач
кафедри

кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Старчевой Олександр Миколайович
Технологічний інститут молока та м’яса
старший науковий співробітник інституту
Захист відбудеться ’’17’’ квітня 2008 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.02 Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий ’’14’’ березня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради д.т.н., професор Г.М. Станкевич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У світлі завдання поліпшення структури харчування все більшого значення набуває питання використання в м'ясних продуктах овочів, які є джерелами багатьох важливих харчових речовин, у тому числі вітамінів, мікро- і макроелементів. Загальновідома позитивна роль харчових волокон, які містяться в клітинних стінках овочів і істотно впливають на процес травлення, виділення з організму шкідливих токсичних речовин. Низька калорійність овочевих мас є додатковим аргументом для їхнього використання у висококалорійних м'ясних продуктах.
Використання овочевої сировини при виробництві м'ясних продуктів дозволяє не тільки збагатити їх біологічно активними речовинами, але й нормалізувати кислотність в організмі людини, підвищити засвоюваність цих продуктів.
Як об'єкти дослідження були обрані овочі, які доступні для використання протягом усього року, досить дешеві і є культурами, які вирощуються в усіх регіонах України.
Зазначені обставини визначають доцільність використання овочів при виробництві м'ясних продуктів.
Однак, застосування овочевих мас пов’язано з рішенням завдання сумісності їх з м'ясною сировиною й необхідністю одержання готового продукту із заданими якісними характеристиками. З огляду на відсутність комплексних досліджень у цьому напрямку, представлена робота є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота відповідає тематиці міжвузівської програми науково-дослідницької роботи № 31 "Будова, склад, властивості й перетворення компонентів рослинної сировини як основи створення поліфункціональних добавок, збагачувачів і модулів при одержанні продуктів з новими властивостями, які забезпечують продовольчу безпеку населення України", затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України
№ 271 від 15.08.96, зокрема темі досліджень проблемної лабораторії Одеської національної академії харчових технологій, 1/03-П "Біотехнологічні основи створення біологічно активних добавок і продуктів з регульованими властивостями" (Наказ Міністерства освіти і науки України № 633 від 05.11.2002), 1/06-П "Розробка біотехнологічних процесів цілеспрямованого регулювання функціональних, фізіологічних і технологічних властивостей харчових продуктів і БАД" (Наказ Міністерства освіти і науки України № 654 від 16.11.2005 р.), програмі "Розробка технологій поліфункціональних добавок і харчових продуктів загального лікувально-профілактичного напрямку" (держреєстрація № 0197U016055).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ М’ЯСНИХ ПРОДУКТІВ З ОВОЧЕВИМИ ДОБАВКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок