Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В ТРАНСПОРТНІЙ СИСТЕМІ МІСТ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В ТРАНСПОРТНІЙ СИСТЕМІ МІСТ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В ТРАНСПОРТНІЙ СИСТЕМІ МІСТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
116
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРЕЙСМАН ЕДУАРД АВГУСТОВИЧ
УДК 656.13.01:017
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ
АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
В ТРАНСПОРТНІЙ СИСТЕМІ МІСТ
Спеціальність 05.22.01 - "Транспортні системи"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Маяк Микола Михайлович,
Українська авіаційна транспортна компанія, м. Київ, Перший віце-президент.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Курніков Іван
Петрович, Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою "Виробничі системи і сервіс на транспорті";
кандидат технічних наук Ткаченко Анатолій Миколайович, Міністерство транспорту України, департамент автомобільного транспорту, начальник відділу зовнішніх зв’язків та організації міжнародних перевезень.
Провідна установа: ДержавтотрансНДіпроект Міністерства транспорту України, відділ пасажирських перевезень, м. Київ
Захист відбудеться " 17 " 10 2002р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.059.02 в Національному транспортному університеті за адресою: Україна, 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету: Україна, 01003, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий " 12 " 09 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дзюба О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пасажирський транспорт задовольняє різноманітні потреби населення в пересуванні, відіграє значну роль у житті мешканців міста. Якість перевезень впливає на психологічний та фізичний стан людей, продуктивність їх праці, відпочинок. Удосконалення організації автобусних перевезень має важливе народногосподарське та соціальне значення. Протягом перших років незалежності України помітно знизився рівень автомобільного обслуговування населення. У містах скорочувалася маршрутна система, зростали інтервали руху, в цілому погіршувалася якість перевезень. Поряд із поступовим впровадженням ринкових відносин, виникла конкуренція в міських автобусних перевезеннях, яка значно ускладнює діяльність державних автотранспортних підприємств (АТП).
Послідовне і суттєве поліпшення транспортного обслуговування можливе лише в разі побудови такої організації процесу роботи автобусів на міських перевезеннях, яка не потребує значних економічних вкладень. Обов’язковою передумовою поліпшення якості міських автобусних перевезень постає комплексне удосконалення усіх ланок виробничої діяльності АТП, тісно узгодженої з ринковою економікою. Невідкладне завдання підвищувати якість автобусних перевезень поширюється одночасно на всіх учасників транспортного процесу: пасажирів, перевізників, суспільство. Сукупними заходами мають досягатися більша комфортність поїздок пасажирів, різнопланове скорочення витрат автотранспортних підприємств, збереження екологічної чистоти міст. У розв’язанні поставлених завдань певний недолік полягав у тому, що діяльність автотранспортних підприємств розглядалася однобічно, лише за окремими напрямками, без системного підходу й урахування комплексу домінуючих чинників та особливостей ринкових відносин. У діючій нині організації перевезень іноді застосовуються звужені підходи до аналізу й оцінки ефективності використання наявного рухомого складу та до розробок перспективних напрямків його оновлення.
Система міського пасажирського транспорту є динамічною та здатною до саморозвитку. Для удосконалення в цілому її функціонування потрібно розглядати сукупний вплив факторів різного характеру (технічні, економічні, соціальні, природні), оцінюючи їх роль та значимість за допомогою відповідного кількісного критерію. Важливим завданням є покращення якості автобусних перевезень при існуючих ринкових умовах, за наявності жорсткої конкуренції між державним та приватним транспортом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В ТРАНСПОРТНІЙ СИСТЕМІ МІСТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок