Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ТРАНСПОРТУ РЕЧОВИНИ В ОРГАНІЧНИХ ЕЛЕКТРОХЕМІЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ СИСТЕМАХ

МАТЕМАТИЧНЕ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ТРАНСПОРТУ РЕЧОВИНИ В ОРГАНІЧНИХ ЕЛЕКТРОХЕМІЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ТРАНСПОРТУ РЕЧОВИНИ В ОРГАНІЧНИХ ЕЛЕКТРОХЕМІЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
На правах рукопису
Свірь Ірина Борисівна
УДК 517.958:536.71
МАТЕМАТИЧНЕ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ПРОЦЕСІВ ТРАНСПОРТУ РЕЧОВИНИ В ОРГАНІЧНИХ
ЕЛЕКТРОХЕМІЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ СИСТЕМАХ
01.05.02 – математичне моделювання та
обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор фізико-математичних наук, професор
БИХ Анатолій Іванович,
Харківський національний
університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри біомедичних
електронних пристроїв та систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Молчанов Олександр Артемійович,
Національний технічний університет України “КПІ”,
завідувач кафедри прикладної математики;
доктор фізико-математичних наук, професор
РУТКАС Анатолій Георгійович,
Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна
завідувач кафедри математичного моделювання і
забезпечення електронно-обчислювальних машин;
доктор хімічних наук
ШИШКІН Олег Валерійович,
директор НДІ Лужногалоїдних кристалів
Науково-технологічного концерну
„Інститут монокристалів” НАН України.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування НАН України, відділ прикладної математики та обчислювальних методів, м. Харків
Захист відбудеться “_25_”___06________ 2002 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий  “ 22 ” 05 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Явище електрохемілюмінесценції (ЕХЛ) є світіння, що виникає в процесі електролізу розчинів складних органічних сполук. ЕХЛ широко використовується в останній час у хімії, біології, медицині, екології і сучасній мікроелектроніці. Так, селективне детектування деяких люмінофорів і їхніх сполук можливо з використанням явища ЕХЛ. Аналітичний електрохемілюмінесцентний метод (ЕХЛА) використовується останнім часом для аналізу органічних розчинів як тест-система в імуноферментному аналізі в біомедичних дослідженнях, а також при аналізі наявності канцерогенних речовин у водних розчинах для екологічних цілей. ЕХЛА має ряд переваг перед іншими електрохімічними методами аналізу завдяки наявності поряд з іншими ще однієї важливої характеристики – інтенсивності світіння.
Значний внесок у дослідження ЕХЛ вніс Бард А.Д. (Техаський університет, США) та інші представники американської школи, такі як Фалкнер Л. Р., Пратер К., Малоу Д., а також Хаапакка К., Фельдберг С., Вайтман Р.М., статті яких дають перше уявлення про природу явища, механізми його виникнення й методи досліджень. У СРСР дослідженнями ЕХЛ, включаючи експериментальну методику і технологію, апаратне рішення і застосування даного явища в різних областях, займалися ряд наукових шкіл: під керівництвом Васильєва Р.Ф. в інституті біохімічної фізики АН Росії; під керівництвом Красовицького Б.М. і Малкеса Л.Я. у НВО “Монокристал-реактив” АН України; під керівництвом Рубінова А.М. і Томіна В.I. в інституті фізики Білорусії; під керівництвом Биха А.І. у Харківському інституті радіоелектроніки.
В останні десятиліття сучасна електрохімія широко використовує мікроелектроди завдяки їх унікальній здатності створення більших швидкостей переносу речовини та більших щільностей струму, ніж при використанні макроелектродів. Використання ЕХЛ для створення сучасних електрохімічних аналізаторів, приладів та пристроїв сучасної рідинно-фазної електроніки та мікроелектроніки є ще однією особливістю й істотною перевагою ЕХЛ.
Дослідження математичних моделей процесів масопереносу, що приводять до виникнення ЕХЛ в органічних системах з мікроелектродами різних геометричних форм при різних умовах протікання ЕХЛ реакцій, і створення комп'ютерних програм, що дозволяють чисельно моделювати дані процеси для пояснення та передбачення експериментальних даних у біомедичних та екологічних задачах, є актуальною науковою і прикладною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ТРАНСПОРТУ РЕЧОВИНИ В ОРГАНІЧНИХ ЕЛЕКТРОХЕМІЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок