Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ І ПОКАРАННЯ

Загрузка...

ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ І ПОКАРАННЯ / сторінка 4

Назва:
ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ І ПОКАРАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,21 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Зазначити ці положення окремою нормою в Дисциплінарному статуті ЗС України, а також Дисциплінарному кодексі, у випадку його прийняття.
8. Статтю 406 КК України "Порушення статутних правил відносин між військовослужбовцями при відсутності відносин підлеглості" доповнити частиною четвертою, виклавши ії в наступній редакції "діяння, передбачені частинами першою і другою даної статті, вчинені організованою групою".
9. У новому КК доповнити правові норми, що передбачають відповідальність за військові посадові злочини (ст. ст. 423, 424, 426) кваліфікуючою ознакою "ті ж діяння військових посадових осіб в інтересах організованих груп або злочинних організацій".
10. Пропонується в диспозиціях ст. ст. 418—420 КК— порушення спеціальних правил несення вартової, прикордонної служб і бойового чергування уточнити зміст кримінальних порушень несення цих служб шляхом перерахування найбільш типових і небезпечних порушень - залишення місця виконування служби, сон під час несення служби, вживання спиртних напоїв тощо.
11. Упорядкувати в диспозиціях статей з матеріальним складом поняття "шкідливих наслідків" у вигляді зазначення конкретних тілесних ушкоджень або смерті потерпілого. Дати чітке роз'яснення в примітці до ст. 401 КК змісту понять "тяжкі наслідки" і "суттєва шкода", не пов'язаних із фізичними наслідками, з метою однозначного їх тлумачення, увести нове поняття шкідливих наслідків у вигляді "організаційної втрати".
12. З метою правильного застосування ст. 414 КК "Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення" розробити Міністерством Оборони України єдиний документ (положення, інструкцію), який би регламентував порядок користування зброєю, боєприпасами, вибухівками, радіоактивними та іншими небезпечними речовинами і предметами.
13.Уточнити найменування "Положення про дисциплінарний батальйон у Збройних Силах України" — "Положення про дисциплінарну військову частину у Збройних Силах України". Передбачити в проекті Кримінально-виконавчого кодексу України окремий розділ — "Порядок і умови виконання покарання у вигляді утримування в дисциплінарній військовій частині".
14. У зв'язку із введенням нового покарання у вигляді арешту -п. 8 ст. 51 і ст. 60 нового КК, в розділі проекту КВК України, який регламентує порядок його виконання, передбачити також особливості виконання цього покарання стосовно військовослужбовців. Одночасно розробити в Додатку № 6 "Про гауптвахту" до Статуту гарнізонної і вартової служб ЗС України порядок і умови утримування військовослужбовців, які відбувають кримінальне покарання у вигляді арешту (в тому числі й жінок), де передбачити не тільки військову специфіку цього покарання, але й загально - кримінальні питання його виконання, у тому числі роздільне утримання чоловіків і жінок.
15. У зв'язку з уведенням до КК 2001 р. нових видів кримінальних покарань — службові обмеження для військовослужбовців (п. б ст. 51 і ст. 58) і арешт (п. 8 ст. 51 і ст. 60) — до Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" і Положення про проходження військової служби, внести доповнення, які регламентують правовий статус осіб, засуджених до цих покарань і особливості проходження ними військової служби.
Практичне значення одержаних результатів полягає:
а) у правотворчій діяльності - викладені в роботі пропозиції можуть бути враховані при уточненні і доповненні кримінально-правових норм Розділу 19 Особливої частини нового КК України, проекту КВК України, Загальновійськових статутів з метою їх вдосконалення, а також розробці відомчих актів у системі МО України;
б) у правозастосовчій практиці - при підготовці постанови Пленуму Верховного Суду України про судову практику у кримінальних справах про військові злочини;
в) у науково-дослідницькій роботі - частина сформульованих у дисертації положень використовувалася автором при підготовці навчальних посібників "Проблеми співучасті в сучасному кримінальному праві", "Поняття й система військових злочинів за кримінальним законодавством України", "Поняття й зміст військових злочинів у кримінальному праві України", а також ряду наукових статей.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ І ПОКАРАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок