Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ ХВИЛЕЗАХИСНИХ ТА БЕРЕГОУКРІПНИХ СПОРУД МОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ТА ВОДОСХОВИЩ

РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ ХВИЛЕЗАХИСНИХ ТА БЕРЕГОУКРІПНИХ СПОРУД МОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ТА ВОДОСХОВИЩ

Назва:
РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ ХВИЛЕЗАХИСНИХ ТА БЕРЕГОУКРІПНИХ СПОРУД МОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ТА ВОДОСХОВИЩ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,66 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ФЕДОРОВА Катерина Юріївна
УДК 624.155:629.124.74
РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ ХВИЛЕЗАХИСНИХ ТА БЕРЕГОУКРІПНИХ СПОРУД МОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ТА ВОДОСХОВИЩ
Спеціальність 05.23.01 – “Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - кандидат технічних наук, доцент
Тюрін Олександр Петрович,
Одеський національний морський університет, доцент кафедри “Інженерні конструкції та водні дослідження”
Офіційні опоненти- доктор технічних наук, професор Яременко Олександр Федорович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівельної механіки
- кандидат технічних наук, доцент Богза Володимир Григорович, Миколаївський державний аграрний університет, директор науково-дослідного інституту агропромислових обєктів та навчально-інформаційних технологій
Провідна установа - Полтавський національний технічний університет
ім. Ю. Кондратюка, кафедра “Конструкції з металу, дерева і пластмас”, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава
Захист дисертації відбудеться “31” травня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА.
Автореферат розісланий “28” квітня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради
к.т.н.,доц. Макарова С.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Характерною особливістю останніх двох десятиліть є швидке зростання обсягів світової торгівлі, що серйозно стимулює розвиток світової транспортної системи. Найважливішими елементами цієї транспортної системи є морські порти, через які здійснюється перевалка вантажів морського транспорту. Геополітичне положення України, наявність на її території 18 морських портів забезпечують нашій країні високий статус найбільшої транзитної держави, що пов`язано з необхідністю надійного забезпечення ефективної роботи портових акваторій та транспортних зон.
До числа найважливіших складових комплексного вирішення проблеми забезпечення ефективності портових та берегоукріпних споруд відноситься наявність та практичне використання надійного інструмента для їх проектування та експлуатації на найсучаснішому науково-технічному рівні.
Слід зазначити, що основна частина розрахункових методик, що використовуються в проектних, будівельних та експлуатаційних організаціях для оцінки міцнісних характеристик захисних та берегоукріпних споруд різного типу, розроблена у другій половині минулого століття. Зважуючи на складність фізичних процесів, які визначають стан динамічної системи “захисна конструкція – пружне підґрунтя – водне середовище”, згадані розрахункові методики основані на серйозних спрощуючих припущеннях. Додаткові спрощення пов`язані з орієнтацією цих методик на реалізацію шляхом ручних розрахунків.
Тому, деякі морські гідротехнічні споруди, маючи конструктивні недоліки, не задовольняють вимогам міцності та стійкості, руйнуються під дією морського хвилювання, не забезпечують проектного терміну служби.
Актуальність теми дисертаційної роботи зумовлена необхідністю забезпечення сучасного науково-технічного рівня діючих методів розрахунку захисних та берегоукріпних гідроспоруд за рахунок сучасної теорії для оцінки напруженого стану системи “споруда – ґрунтове підґрунтя – хвильове поле”, сучасних рішень гідродинаміки для визначення характеристик хвильового впливу на споруду та максимального використання унікальних можливостей сучасної обчислювальної техніки.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов`язана з науково-дослідною тематикою факультету воднотранспортних та шельфових споруд Одеського національного морського університету, входить до складу галузевої програми Мінтрансу України “Програма стабілізації та розвитку морського і річкового транспорту до 2005 року”, розділ 3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ ХВИЛЕЗАХИСНИХ ТА БЕРЕГОУКРІПНИХ СПОРУД МОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ТА ВОДОСХОВИЩ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок