Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> робастні методи інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробництва

робастні методи інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробництва

Назва:
робастні методи інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут"
РОМАНЕНКОВ Юрій Олександрович
УДК 681.322
робастні методи інтервального аналізу
ресурсного забезпечення виробництва
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Вартанян Василь Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "ХАІ",
професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Божко Валерій Павлович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", завідувач кафедри фінансів;
- кандидат технічних наук, доцент Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки.
Провідна установа:
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться " 18 " червня 2004 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, , радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий " 13 " травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах ринкової економіки керівникам підприємств необхідно не тільки чітко уявляти стратегічні задачі, але й оперативно оцінювати тактичні можливості керованих ними підрозділів і структур. Однією з найважливіших задач організаційного управління є аналіз і удосконалювання ресурсного забезпечення, а також оцінка пріоритетності напрямків інвестування додаткових коштів і позик, за допомогою яких керівник орієнтує підприємство на одержання додаткового прибутку або здійснює структурні перетворення з метою мінімізації витрат.
Коли деякі з параметрів, що характеризують функціонування виробничих систем, не можуть бути визначені точно, актуальними є створення й адаптація моделей і методів аналізу структури ресурсних потоків виробничих систем в умовах невизначеності.
Створення інструментальних засобів, орієнтованих на підтримку прийняття управлінських рішень у цих умовах – актуальна і перспективна задача, вирішення якої дозволить не тільки наочно подавати інформацію про стан виробничої системи, але й одержати зручний інструмент для моделювання різних ситуацій з урахуванням досвіду керівника.
Методологічною й алгоритмічною основою таких досліджень можуть служити робастні методи інтервального аналізу, що дозволяють подавати взаємозв'язок параметрів системи в символьній формі. Це дозволяє не тільки оперувати параметрами системи в загальному вигляді без утрати точності, але і вирішувати різні зворотні задачі.
У зв'язку з цим тема дисертації має важливе наукове і прикладне значення, оскільки вона спрямована на розв'язання актуальної наукової прикладної задачі розробки методів аналізу ресурсного забезпечення виробництва, що дозволяють підвищити ефективність управління виробничими системами в реальних ринкових умовах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках науково-дослідних робіт, що проводилися на кафедрах економіки підприємств і менеджменту Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" відповідно до планів Міністерства освіти і науки України за темами: "Методологія й інформаційна технологія створення алгоритмічних перетворювачів наземних автоматизованих комплексів управління космічними апаратами" (№ ДР 0103U004033); "Структурний синтез організаційного управління виробничо-збутовими процесами в умовах ризику і невизначеності ринку" (№ ДР 0103U000013); "Концептуально-аналітичне моделювання принципів організаційного управління фінансово-кредитними процесами в умовах неповної чи асиметричної інформації" (№ ДР 0103U000014); "Розробка нових інформаційно-аналітичних моделей і методів аналізу ефективності організаційно-економічних процесів" (№ ДР 0102U005985) між Національним аерокосмічним університетом ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: робастні методи інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок