Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ (на прикладі торговельних холдингових компаній України)

АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ (на прикладі торговельних холдингових компаній України)

Назва:
АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ (на прикладі торговельних холдингових компаній України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
457
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Київський національний торговельно-економічний
університет
РОМАНЕНКО Ольга Анатоліївна
УДК 334.758.4
АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ
ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ
ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ
(на прикладі торговельних холдингових компаній України)
Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю
Науковий доктор економічних наук, професор,
керівник: член-кореспондент НАН України,
Симоненко Валентин Костянтинович,
Київський національний торговельно-економічний
університет, професор кафедри фінансового аналізу і
контролю
Офіційні доктор економічних наук, професор,
опоненти: Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління МОН України,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент,
Мурашко Василь Максимович,
Національний університет Державної податкової
служби України, доцент кафедри бухгалтерського
обліку
Захист відбудеться “13” березня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “12” лютого 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н. І. Морозова


Актуальність теми дослідження. У сучасних умовах активного розвитку ринкових відносин в Україні одним із найефективніших способів управління підприємствами є створення і функціонування інтегрованих корпоративних структур, таких як холдингові компанії. Перевагою такої форми господарювання є те, що вона дає можливість акумулювати фінансові ресурси для здійснення інвестицій та максимізовувати фінансові результати всіх учасників групи підприємств.
Проте, розвиток об’єднань підприємств призвів до виникнення ряду нових проблем, у тому числі і проблеми підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами холдингових компаній. Саме управління грошовими потоками, капіталом, фінансовими ресурсами є системоутворюючим чинником функціонування і розвитку таких корпоративних структур. Припущені недоліки в управлінні фінансами в українських холдингах, ключовими функціями якого є аналіз і контроль, призводять до погіршення їх фінансового стану, а також зниження прибутковості. За цих умов наукові дослідження, що сприяють прискореному розвитку інтегрованих компаній, є одними з пріоритетних, і тому об'єктом дисертаційного дослідження обрано процеси формування і використання фінансових ресурсів у торговельних холдингових компаніях України.
У дослідженнях питань теорії та методології аналізу і контролю формування та використання фінансових ресурсів вагомий внесок зробили вітчизняні науковці, зокрема: М.Т. Білуха, І.О. Бланк, Ф.Ф. Бутинець, С.Ф. Голов, В.П. Завгородній, Я.Д. Крупка, М.В. Кужельний, Є.В. Мних, О.А. Петрик, В.В. Сопко, М.Г. Чумаченко, а також зарубіжні автори Р. Адамс, Х. Андерсен, А. Аренс, С.М. Бичкова, І.Є. Глушков, Ю.А. Данилевський, Г. Велш, Д. Колдуелл, Дж Лоббек, Б. Нідлз, В.Ф. Палій, В.М. О’Рейлі, Дж.К. Робертсон, Я.В. Соколов, В.П. Суйц, Д. Шорт, А.Д. Шеремет та інші. Однак слід підкреслити, що у публікаціях цих вчених недостатньо уваги приділяється питанням аналізу і контролю фінансових ресурсів холдингових структур, що є одними з найбільш складних і мало досліджених. У вітчизняних працях окремі аспекти обліку і аудиту в холдингових компаніях розглядаються С.Ф. Головим, В.М. Костюченко, С.П. Лозовицьким, Г.В. Уманців, а з іноземних – С.І. Пучковою і В.Д. Новодворським та іншими.
Проте не всі аспекти даної складної проблеми висвітлені з достатньою глибиною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ (на прикладі торговельних холдингових компаній України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок