Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАШТОВИХ СПОРУД ПРИ НАЯВНОСТІ ДЕФЕКТІВ І поШКОДЖЕНЬ

ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАШТОВИХ СПОРУД ПРИ НАЯВНОСТІ ДЕФЕКТІВ І поШКОДЖЕНЬ

Назва:
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАШТОВИХ СПОРУД ПРИ НАЯВНОСТІ ДЕФЕКТІВ І поШКОДЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,37 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНБАСьКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.012.45
Стеблянко Леонід Володимирович
Міцність НЕСУЧИХ СТІН
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАШТОВИХ СПОРУД
ПРИ НАЯВНОСТІ ДЕФЕКТІВ І поШКОДЖЕНЬ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі і споруди
Автореферат
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка -2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі залізобетонних конструкцій.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент
Левін Віктор Матвійович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри залізобетонних конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давідович, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри будівельної механіки;
кандидат технічних наук, доцент
Молодченко Генадій Анатолійович, Харківська державна академія міського господарства, завідувач кафедри будівельних конструкцій.
Провідна організація: Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Захист відбудеться " 27 " квітня 2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий " 24 " березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Югов А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час назріла необхідність виконання великого обсягу робіт з оцінки стану експлуатованих об'єктів, у тому числі - залізобетонних споруд із несучими стінами (баштові копри шахт і рудників, вугільні і гасильні башти коксохімзаводів, грануляційні башти підприємств хімічної промисловості, баштові градирні теплових і атомних електростанцій, споруди міжгалузевого призначення - силоси, димарі й ін.), а також щодо їх ремонту і підсилення. Чимало таких споруд мають істотні дефекти й пошкодження у вигляді дефектних робочих швів бетонування, ділянок бетону зниженої міцності, отворів і ін. У той же час питання урахування такого роду дефектів і пошкоджень у нормах проектування й у науково-технічній літературі належною мірою не розкриті. Зокрема, відсутні відомості по урахуванню специфіки напружено-деформованого стану стін баштових споруд у зоні дефектів і пошкоджень. Разом з цим тільки достовірна оцінка несучої здатності об'єкта дозволяє прийняти правильне рішення про можливість його подальшої експлуатації, характер й обсяг підсилення. Тому розробка методики розрахунку міцності несучих стін залізобетонних баштових споруд, ослаблених дефектами і пошкодженнями, є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру виконані в рамках кафедральної держбюджетної теми К-3-2-96 "Експериментальне дослідження і розробка методів розрахунку залізобетонних інженерних споруд з урахуванням температурно-вологісних впливів, включаючи розробку методів їхнього підсилення". У цій роботі автором запропонована методика розрахунку міцності несучих стін залізобетонних баштових споруд із дефектами й пошкодженнями у вигляді дефектних робочих швів бетонування, ділянок із зниженою міцністю бетону, отворів і ін.
Мета досліджень – розробка методики розрахунку міцності несучих стін залізобетонних баштових споруд, ослаблених дефектами та пошкодженнями, що враховує особливості напружено-деформованого стану, фізичних співвідношень в зоні дефектів і пошкоджень, а також режим навантаження.
Задачі досліджень:
1) розвинути математичну модель деформування стін залізобетонної баштової споруди в частині урахування специфіки роботи стін у зоні дефекту й пошкодження;
2) виконати експериментальну перевірку достовірності математичної моделі;
3) установити характер напружено-деформованого стану і руйнування дефектних стін при різноманітних варіантах їхнього навантаження, розмірів і розташування дефекту або пошкодження, а також швидкості зведення;
4) установити залежність несучої здатності залізобетонних стін від швидкості зведення споруди, виду, розмірів і розташування дефекту;
Об'єкт дослідження
несучі стіни залізобетонної баштової споруди, ослаблені дефектами або пошкодженнями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАШТОВИХ СПОРУД ПРИ НАЯВНОСТІ ДЕФЕКТІВ І поШКОДЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок