Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Прогнозування і методи підвищення МІЦНОСТІ турбін ДЛЯ безпеки АЕС

Прогнозування і методи підвищення МІЦНОСТІ турбін ДЛЯ безпеки АЕС

Назва:
Прогнозування і методи підвищення МІЦНОСТІ турбін ДЛЯ безпеки АЕС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,46 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Гришин Микола Миколайович
УДК 621.165: 539.3+621.311.25: 658.3
Прогнозування і методи підвищення
МІЦНОСТІ турбін ДЛЯ безпеки АЕС
Спеціальність 05.02.09. - динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Відкритому акціонерному товаристві “Турбоатом” Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат технічних наук,
Левченко Євгенiй Володимирович,
Відкрите акціонерне товариство “Турбоатом”,
м. Харків, Головний конструктор парових та газових турбін.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Жовдак Валерій Олексійович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”, м. Харків,
професор кафедри динаміки та міцності машин;
кандидат технічних наук,
Зайцев Борис Пилипович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків,
старший науковий співробітник.
Провідна установа: Нацiональний авіаційний унiверситет, Науково-
дослiдницкий інститут механiки швидкоплинних
процесiв, МОН України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 22” жовтня 2003 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64. 050. 10 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 19.09.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64. 050. 10 В.В. Бортовой


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У теперішній час особлива увага фахівців у галузі проектування, будівництва та експлуатації АЕС надається проблемі створення нових науково обґрунтованих методів прогнозування їх безпеки та забезпечення необхідного рівня конструктивної міцності значного ряду відповідальних об'єктів АЕС, зокрема, роторів турбін. Існуючі підходи й методи до прогнозування безпеки АЕС не завжди адекватно відповідають новим вимогам, що містяться у визначальних документах, із їх безпечної експлуатації. Практично залишаються не розробленими методи прогнозування ушкоджень відповідальних об'єктів АЕС при руйнуванні турбін, що не дозволяє прийняти обґрунтоване рішення для безпечного їхнього розміщення на АЕС. Ротор турбіни є важливим з погляду безпеки АЕС, у зв'язку із чим актуальними залишаються питання забезпечення його міцності. Це стосується дискових роторів зварної конструкції, які одержали поширення завдяки відомим перевагам у порівнянні з цільнокованими роторами й роторами з насадними дисками. Для зварних роторів турбін, у тому числі й вироблених ВАТ “Турбоатом”, необхідні нові підходи до комплексної оцінки їхньої конструктивної міцності, засновані на даних про технологію зварювання й схильності зварних швів до крихких руйнувань, що дозволить виробити науково обґрунтовані рекомендації до роторів з підвищеною міцністю. З урахуванням сучасних вимог до безпеки АЕС, необхідністю у науково обґрунтованих оцінках безпечного розміщення важливих об'єктів на них і постійного удосконалювання конструкцій турбін, проблема розробки нових, науково обґрунтованих методів прогнозування безпеки АЕС, а також методик підвищення конструктивної міцності зварних роторів турбін, вироблених ВАТ “Турбоатом”, є актуальною в науковому та практичному відношеннях.
Зв'язок ?????? ? ????????? ??????????, ???????, ??????. ?????? ???????? ? ??? “?????????” ?? ??????, ????????????? ????????? ?????????????? ???????? ??????????? ????????????i? ??????? ?????????? ?? ??????? ? ??????? ? 1995 ???? ???????????? ????????? “?????? ?? ?????? ????? ?? ??????? ??????? ?????? ?? ??????? ???????????? ??? ? ?????????? ???? ????”, ???????????? ???????????? ??????? ???????????????? ?????????, ? ????? ??? ????????? ?????????????? ??? “?????????? ????????????? ? ???? ?????? ?????????, ?? ??????, ??? ????????????? ?????????? ??????? ?-220-44 ????? ?1 ?i????????? ???” ? ?????? ? 06.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Прогнозування і методи підвищення МІЦНОСТІ турбін ДЛЯ безпеки АЕС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок