Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРАМЕТРИ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ШТАМПУВАННЯ ОБКОЧУВАННЯМ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРАМЕТРИ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ШТАМПУВАННЯ ОБКОЧУВАННЯМ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРАМЕТРИ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ШТАМПУВАННЯ ОБКОЧУВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,17 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
УДК 621.73.016
Абиєв Адалат Гусейн-огли
ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ОСЕСИМЕТРИЧНОГО
ШТАМПУВАННЯ ОБКОЧУВАННЯМ
Спеціальність 05.03.05 - Процеси
та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, доцент,
Кривда Леонід Трохимович,
професор кафедри механіки пластичності
матеріалів та ресурсозберігаючих процесів
НТУУ “КПІ”.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Кривов Георгій Олексійович,
Генеральний директор Українського науково-дослідного інституту авіаційної технології;
Кандидат технічних наук,
Баглюк Геннадій Анатолійович,
провідний науковий співробітник інституту проблем матеріалознавства НАН України
Провідна установа: Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля Національної Академії Наук України, м. Київ.
Захист відбудеться 21 березня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.01 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, корп. № 1, ауд. № 166.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”за адресою 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37
Автореферат розісланий 19 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, доцент Боронко О.О
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
А к т у а л ь н і с т ь т е м и. У структурі собівартості штампованих деталей основною складовою є матеріал. Приблизна рівність ціни металу та механічного знімання стружки приводить до того, що ефект економії основних матеріалів практично подвоюється. Сучасні ресурсозберігаючі технології базуються на методах пластичної обробки в умовах рухомого локалізованого осередку деформації. До них відноситься і штампування обкочуванням.
Локалізацією пластичного осередку за рахунок обкочуванні забезпечується 10…12 - ти кратне зниження осьового зусилля. Основна робота деформації виконується шляхом прогресивного переміщення локалізованої пластичної зони. Отже процес реалізується на обладнанні, яке за металоємністю на порядок нижче традиційного.
Крім того, зниження технологічного зусилля за рахунок обкочування має той же ефект, що і нагрівання. Це надає можливість переходу з гарячої обробки на холодну. Завдяки цьому знижуються матеріальні та енергетичні витрати, зменшуються виробничої площі.
Розробка та втілення ресурсозберігаючих технологій особливо важливе в період розвитку ринкової системи господарювання на усьому пострадянському просторі, що і визначає актуальність теми цієї роботи.
З в ’ я з о к р о б о т и з н а у к о в и м и п р о г р а м а м и , т е м а - м и, п л а н а м и. Дисертацію виконано у відповідності з комплексною темою досліджень в галузі обробки металів тиском “Ресурсозберігаючі технології та інтенсифікація процесів обробки металів тиском“ за планом досліджень Міністерства освіти і науки України та госпрозрахункової теми “Розробка теорії та методів інтенсифікації виготовлення трубчастих та порожнистих виробів із високоміцних сплавів” № д/р 0198U007460, 1999 р.
М е т а і з а д а ч і д о с л і д ж е н н я полягають у розробці методології визначення оптимальних кінематичних та енергосилових параметрів процесу штампування обкочуванням осесиметричних деталей, а також створення на цій основі ресурсозберігаючих технологій та відповідного спеціалізованого обладнання.
Поставлена мета досягається розв’язанням наступних задач.
1.
Одержати уточнені рішення по розподілу питомих зусиль на контакті заготовки з активним інструментом, що обкочується
2.
За об’ємними епюрами розподілу контактних напружень визначити аналітично інтегральні параметри процесу штампування обкочуванням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРАМЕТРИ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ШТАМПУВАННЯ ОБКОЧУВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок