Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ПРОЕКТАХ ЩОДО НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ПРОЕКТАХ ЩОДО НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ПРОЕКТАХ ЩОДО НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,02 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІГНАТЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 658.286:656.064
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ПРОЕКТАХ ЩОДО НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
ЛЕВКОВЕЦЬ Петро Романович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри транспортного права, системного аналізу і логістики, проректор
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
МАЯК Микола Михайлович, Національний транспортний університет, професор кафедри транспортних систем та маркетингу
кандидат технічних наук, доцент ТАРАСЕНКО Олександр Миколайович, ДП „Державтотранс-ндіпроект”, старший науковий співробітник
Провідна установа – | Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра управління проектами Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться „3” квітня 2007 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розіслано „2 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Починаючи з другої половини XX ст. світ вступив у період переоцінки цінностей, коли кількісні показники в багатьох сферах життя поступилися місцем якісним. Багато в чому це зумовлено, з одного боку, недостатністю (виснаженням) природних ресурсів і загрозою екологічної катастрофи через забруднення навколишнього середовища відходами виробництва, з другого - використанням досконаліших технологій і більш ефективних систем управління виробництвом, які дають змогу виробляти продукцію стабільно високої якості.
У всьому світі якість продукції перетворилася на основний важіль економічного розвитку як окремих підприємств та організацій, так і держав у цілому. В багатьох країнах досягнення високої якості продукції, що відповідає вимогам споживача, стало основним елементом економічної стратегії і важливим чинником ринкового і фінансового успіху (Японія, Сінгапур, Гонконг, Тайвань, Південна Корея).
Досвід країн з ринковою економікою показує, що саме якість — той головний інструмент, який при проектуванні надання транспортних послуг дає змогу:
- оптимально використовувати всі види ресурсів;
- знижувати витрати виробництва і підвищувати продуктивність праці, тим самим сприяючи успішній діяльності транспортних підприємств;
- виконувати всі вимоги, що ставлять до транспортних послуг;
- забезпечувати при наданні послуги досягнення очікуваних результатів;
- безперервно удосконалювати процеси виробництва, обслуговування і управління;
- задовольняти потреби і споживачів, і надавачів послуг.
Якість стосується послуг, транспортних засобів й інфраструктури, інформації, інтелектуальної продукції та ін. (надалі все це узагальнюється в терміні "якість продукції"). Якість закладається на етапі проектування послуг, створюється в процесі організації їх надання, а дістає вияв при обслуговуванні.
Відповідно до існуючої філософії підприємницької діяльності вся повнота відповідальності за якість транспортних послуг, що надаються, покладається на перевізника. Характерно, що в міру розвитку виробництва змінюються форми і методи проектування систем надання послуг щодо забезпечення якості.
Наукове обгрунтовування сучасних методів управління якістю пов'язано з іменами таких відомих фахівців у галузі менеджменту якості, як Г.Г.Азгальдов, О.В.Арістов, Л.Є.Басовский, С.Д.Бушуєв, О.П.Глудкін, Д.М.Джуран, Р.Норман, В.Ю.Огвоздін, В.В.Окрепілов, Г.Тагуті та інших, а у галузі транспорту - В.К.Доля, О.С.Ігнатенко, П.Р.Левковець, Л.Б.Міротін, В.А.Персіанов, Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ПРОЕКТАХ ЩОДО НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок