Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> історія СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ОСНОВ автоматизації технологічних процесів у птахівництві

історія СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ОСНОВ автоматизації технологічних процесів у птахівництві

Назва:
історія СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ОСНОВ автоматизації технологічних процесів у птахівництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,19 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
уКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
державна НАУКОВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА БІБЛІОТЕКА
ПРИМАК Олена Іванівна
УДК 338.36:631.17:636.5:001 (091)
історія СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ОСНОВ автоматизації технологічних процесів у птахівництві
07.00.07 – історія науки і техніки
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Центрі історії аграрної науки Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки Української академії аграрних наук
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Мудрук Олексій Северіанович,
Державна наукова сільськогосподарська бібліотека
Української академії аграрних наук,
провідний науковий співробітник сектору наукової
бібліографії та біографістики
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Журба Михайло Анатолійович,
Національний педагогічний університет імені
М.П. Драгоманова
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри історії та археології слов’ян
кандидат історичних наук
Деркач Олексій Павлович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування
та обладнання лісового комплексу
Захист відбудеться “25 жовтня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.373.01 у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Української академії аграрних наук (03680, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, читальний зал)
З дисертацією можна ознайомитись у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Української академії аграрних наук (03680, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10)
Автореферат розісланий “21” вересня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат історичних наук
старший науковий співробітник С.Д. Коваленко
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В агропромисловому комплексі України автоматизація знайшла широке застосування порівняно недавно, з переходом до промислової технології виробництва сільськогосподарської продукції. Нині її роль дедалі зростає.
Тема дисертаційної роботи присвячена актуальному питанню дослідження еволюції теорії і практики автоматизації технологічних процесів у птахівництві. Досвід минулого у всій своїй багатогранності сприяє критичному усвідомленню сучасного стану та прогнозуванню майбутнього автоматизації, цієї “перлини” науки і техніки. Звернення до високих зразків служіння справі науки на прикладі академіка І.І. Мартиненка та його учнів сприяє вихованню нинішнього і майбутніх поколінь вітчизняних науковців і творців новітніх сучасних автоматичних пристроїв і систем.
Сучасний період, що характеризується державним і національно-культурним відродженням українського народу, відзначається пробудженням широкого суспільного інтересу до історичного минулого України. Лише на основі глибоких і всебічних знань минулого можна усвідомити і визначити своє місце в загальному процесі подальшого розвитку суспільства. Кожне нове покоління, що вступає на арену суспільно-політичного життя, завжди звертається до практичних надбань і наукових здобутків минулих часів у різних галузях науки і техніки.
Засвоєння наукової спадщини, її критичне осмислення та використання на практиці – важливі умови поступу як сучасної науки, так і держави в цілому. У цьому контексті актуальним є вивчення історії становлення та розвитку наукових основ автоматизації технологічних процесів у птахівництві.
Провідною ідеєю дисертації, якій підпорядковується виклад матеріалу, починаючи з визначення мети і завдань, формулювання об’єкта і предмета дослідження і закінчуючи логічним осмисленням та виваженістю висновків, є розкриття історії становлення та розвитку наукових основ автоматизації технологічних процесів у птахівництві.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, що стали основою дисертаційної роботи, виконувались у Центрі історії аграрної науки Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки УААН у межах теми: “Історія започаткування, становлення та розвитку сільськогосподарської дослідної справи в Україні” (номер державної реєстрації 0102U001526).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: історія СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ОСНОВ автоматизації технологічних процесів у птахівництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок