Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ТА АУДИТ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств малого і середнього бізнесу Херсонської області)

АНАЛІЗ ТА АУДИТ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств малого і середнього бізнесу Херсонської області)

Назва:
АНАЛІЗ ТА АУДИТ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств малого і середнього бізнесу Херсонської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,58 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧУМАКОВА Ірина Юріївна
УДК 658.152:65.015
АНАЛІЗ ТА АУДИТ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
(на прикладі підприємств малого і середнього бізнесу Херсонської області)
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
ПЕТРИК Олена Анатоліївна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку і аудиту в промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
КІРЕЙЦЕВ Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук, професор,
ВЕРИГА Юстина Андріївна,
Полтавський кооперативний інститут,
завідуюча кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Львівська комерційна академія, кафедра аудиту, Укоопспілка, м.Львів
Захист відбудеться “19” січня 2001 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1 ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, /1.
Автореферат розісланий “19” грудня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к.е.н., професор А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення в Україні ринкового господарства супроводжується якісними перетвореннями економічних відносин, які обумовлюють зміну характеру взаємодії окремих елементів і учасників процесів відтворення суспільного продукту, висувають нові вимоги до системи управління такими процесами і, зокрема, інвестиціями, як одним з визначальних чинників відтворення. Така система грунтується на економічному відокремленні повноправних партнерів, які є власниками ресурсів і результатів виробництва, і тому її формування нерозривно пов’язане з пошуком принципово нових методів управління інвестиційними процесами з урахуванням інтересів їх учасників і характеру економічних відносин, що складаються між ними. В цих умовах набувають особливого значення аналіз і аудит реальних інвестицій, що реалізуються підприємцями як індивідуальними інвесторами – окремими самостійними учасниками інвестиційних процесів.
Для індивідуального інвестора здійснення реальних інвестицій пов’язане з обгрунтуванням вибору інвестиційних проектів і аналізом їх ефективності. Вагомий внесок у розв’язання питань аналізу ефективності інвестицій зробили українські вчені І.О.Бланк, А.Ф.Гойко, О.П.Масенко, А.А.Пересада, В.М.Хобта, М.Г.Чумаченко, В.Я.Шевчук та ін. Незважаючи на численні наукові розробки, проблема оцінки ефективності проектів реальних інвестицій і механізму їх відбору на рівні підприємств бізнесу в умовах ринкових перетворень економічних відносин в Україні залишається невирішеною. Наявний зарубіжний досвід з теорії та практики оцінки ефективності інвестицій може бути використаний в нашій державі лише за умов адаптації та удосконалення з урахуванням національної специфіки соціально-економічних процесів та їх законодавчого регулювання.
Одним із чинників забезпечення ефективності реальних інвестицій є організація і проведення належного аудиторського контролю в інтересах підприємців – індивідуальних інвесторів. Загальні проблеми теорії і практики зовнішнього (незалежного) і внутрішнього аудиту з певною мірою досліджені в працях вітчизняних учених (М.Т.Білухи, В.П.Завгороднього, М.В.Кужельного, А.М.Кузьмінського, О.А.Петрик, В.Я.Савченка, В.В.Сопка та ін.), науковців країн СНД (Ю.О.Данілевського, В.І.Подольського, В.П.Суйця, О.О.Терехова, А.Я.Шеремета та ін.) і зарубіжних економістів (Р.Адамса, А.Аренса, Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА АУДИТ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі підприємств малого і середнього бізнесу Херсонської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок