Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ХМЕЛЮ В ХМЕЛЕГОСПОДАРСТВАХ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ХМЕЛЮ В ХМЕЛЕГОСПОДАРСТВАХ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ХМЕЛЮ В ХМЕЛЕГОСПОДАРСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ЮРКІВСЬКИЙ Олександр Йосипович
УДК 657.471:631.15
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ХМЕЛЮ В ХМЕЛЕГОСПОДАРСТВАХ
08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук
Науковий керівник | Кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник,
Жук Наталія Леонідівна,
Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН
Офіційні опоненти: | доктора економічних наук, професор,
Сук Леонід Кіндратович,
Національний Аграрний Університет Кабінету Міністрів України,
професор кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, доцент,
Садовська Ірина Борисівна
Луцький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Захист відбудеться “09” квітня 2008 р. о 15 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий “____” ___________ 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук |
П.А. Лайко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток суспільного виробництва є циклічним процесом, що пов'язаний, насамперед, з оптимальним поєднанням наявних ресурсів внаслідок їх вичерпаності для отримання позитивних результатів на рівні держави загалом та підприємства зокрема.
Характерною особливістю сучасної економіки України є наявність значної кількості факторів впливу на функціонування суб’єктів господарювання, їх стратегію та тактику, що обумовлює адекватну трансформацію підходів до управління. Наслідком постійної видозміни системи управління є перебудова інформаційної системи підприємства та, відповідно, облікової системи, що забезпечують керівництво необхідною інформацією, яка на сьогодні перетворилась у виробничий ресурс та володіння яким є додатковою конкурентною перевагою.
Сучасна інформаційна система підприємства обробляє значні обсяги інформації, що надходить з різних джерел, а облікова система є її традиційно базовим компонентом. Однак, запровадження положень (стандартів) бухгалтерського обліку та їх зовнішня інформаційна спрямованість в межах фінансового обліку, вимагає використання управлінського обліку для обґрунтування та прийняття керівництвом тактичних і стратегічних рішень на рівні підприємства. Це зумовлює необхідність приділення значної уваги питанням методології, організації та використання елементів методу управлінського обліку вітчизняними фахівцями, науковцями, практиками.
Питанням використання управлінського обліку, а також облікової інформації в управлінні підприємством, значну увагу приділяли вітчизняні вчені: М. Т. Білуха, О. С. Бородкін, Ф. Ф. Бутинець, М.Я. Дем’яненко, Н. І. Дорош, С.Ф. Голов, А.Г. Загородній, Г.Г. Кірейцев, М.Ф. Кропивко, М.В. Кужельний, В.О. Ластовецький, В. Г. Лінник, В.Б. Моссаковський, М.С. Пушкар, В.П. Савчук, В. В. Сопко, Л. К. Сук, Н. М. Ткаченко, М.Г. Чумаченко та інші; зарубіжні дослідники: В.Ф. Палий, Я.В. Соколов, С.С. Сатубалдін, Р. Ентоні, Дж. Рис, А. Апчерс, Е. К. Гильде, К. Друрі, Джон К. Шанк, В. Говиндаранджан, П. Друкер, Т. П. Карпова,
М.З. Пизенгольц, Г. Поппель, Б. Голдстайн, Р.А. Фатхутдінов та інші.
Забезпечення конкурентноздатності в довготривалій перспективі змушує шукати керівників відповідні шляхи її досягнення не тільки в зовнішньому, але й у внутрішньому середовищі господарства, у тому числі через трансформування інформаційної системи підприємства, використання системи управлінського обліку для потреб персоналу, з врахуванням особливостей окремих сільськогосподарських галузей, зокрема хмелярства, здійснення адаптації закордонного досвіду використання окремих методів управління до сучасних вітчизняних реалій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ХМЕЛЮ В ХМЕЛЕГОСПОДАРСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок