Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В ДЕРЖАВНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В ДЕРЖАВНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В ДЕРЖАВНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,03 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Державний вищий навчальний заклад“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Кондрашова Тетяна Миколаївна
УДК 657.471:378
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК
В ДЕРЖАВНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кіндрацька Любомира Максимівна,
Державний вищий навчальний заклад “
Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних
установах та економічного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Нападовська Любов Василівна,
Київський національний торговельно-економічний
університет, завідувач кафедри бухгалтерського обліку;
кандидат економічних наук, професор
Верига Юстина Андріївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.
Захист дисертації відбудеться “ 24 ” грудня 2007 р. о 16.00 - годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к. 601.
Автореферат розісланий “ 23 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На показники економічного розвитку держави суттєво впливає система освіти, зокрема вищої. В умовах ринкових перетворень вища освіта набуває ознак економічної цінності, а показник середнього рівня освіти населення визнається однією із умов поступального економічного розвитку.
Практика підтверджує, що роль лідерів у соціально-економічному розвитку відводиться країнам, які вирізняються високим рівнем освіти, науки, охорони здоров’я і культури.
Значне зростання популярності вищої освіти в Україні протягом останніх років зумовлено розвитком нових форм господарювання, активізацією дії ринкових відносин. Суттєва потреба господарюючих суб’єктів у фахівцях із знаннями й уміннями, які відповідають сучасній економічній ситуації, підвищує можливості випускників вищих навчальних закладів зайняти активну позицію на ринку праці.
За таких умов серед важливих загальнодержавних програм має бути передбачено забезпечення високого рівня освіти населення. Вирішення цієї масштабної проблеми узагальнюється державною гарантією на здобуття вищої освіти, що законодавчо закріплено основними нормативно-правовими актами України через витратні зобов’язання держави у сфері вищої освіти (Конституція України, Закон України “Про освіту”, Закон України “Про вищу освіту”).
Сьогодні видатки на вищу освіту в Україні відшкодовуються в основному з державного бюджету через Міністерство освіти і науки та галузеві міністерства України. Цей процес фактично не включено до чинної системи міжбюджетних відносин. Статистичні дані останніх років підтверджують недостатність асигнувань вищих навчальних закладів (ВНЗ) за рахунок бюджетних коштів. Водночас спостерігається значна диференціація державних видатків на навчання одного студента у розрізі регіонів України.
Аналіз структури сукупних доходів державних вищих навчальних закладів свідчить про зниження частки доходів загального фонду. Так, за період 1995–2000рр. зниження відбулося вдвічі (з 80% в 1995 р. до 43% в 2000 р.), а за останні п’ять років кошти загального фонду складають 37% сукупних доходів ВНЗ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В ДЕРЖАВНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок