Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі і методи опису форми дисперсних утворень при емульгуванні рідких палив

Моделі і методи опису форми дисперсних утворень при емульгуванні рідких палив

Назва:
Моделі і методи опису форми дисперсних утворень при емульгуванні рідких палив
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,23 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національна металургійна академія України
Рузова Тетяна Олександрівна
УДК 519.6 : 621.391:681.3:621.372.542:681.32(075):536.662
Моделі і методи опису форми дисперсних утворень
при емульгуванні рідких палив
01.05.02 – “Математичне моделювання та обчислювальні методи”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ- 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України у Проблемній науково-дослідній лабораторії струменевих та трубних течій.
Науковий керівник д. т. н., проф. каф. математичного забезпечення ЕОМ
Дніпропетровського національного університету
Міністерства освіти і науки України Карпов О.М
Офіційні опоненти: д.т.н., професор, завідувач кафедри електротехніки
та метрології Національного гірничого університету
Міністерства освіти і науки України Корсун В.І.;
к.т.н., доцент, доцент кафедри автоматизації виробничих процесів Українського державного хіміко-технологічного університету Міністерства освіти і науки України Тришкін В.Я.
Провідна установа Харківський національний університет
радіоелектроніки, кафедра інформатики.
61166, Харків, просп. Леніна, 14.
Захист відбудеться 15 березня 2006 р. о 12.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 08.084.01 у Національній металургійній академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 4.
Автореферат розісланий 6 лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерев’янко О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання економії і ефективного використання палива набувають у цей час важливого значення. Одним з основних видів палива є мазут. Дослідженнями виявлено перспективність емульгування та гомогенізації рідких палив як метода підвищення якості їх спалювання та задовільнення вимог охорони навколишнього середовища. Дисперсний склад є найважливішою характеристикою емульсії, критерієм ефективності її застосування для спалювання. Автоматичне визначення дисперсного складу необхідно і для технологічного контролю при отриманні та зберіганні водопаливних емульсій. Це питання є дуже важливим при розпиленні розплавів металів, аерозолів і багатьох твердих середовищ. Зростає необхідність визначення геометричних параметрів пилу, аерозолів та інших дисперсних утворень (вони складають основну масу речовин, які забруднюють навколишнє середовище), що визначають їх фізико-хімічні властивості. Найважливішим із таких параметрів є дисперсний склад.
Диспергація є суттєвою частиною багатьох технологій, тому визначення діаметрів частинок, що утворюються, аналіз їх форми за допомогою математичного моделювання контурів та поверхонь, автоматизація знаходження розподілів частинок із застосуванням комп’ютерних технологій обробки зображень зразків досліджуваних речовин є найбільш перспективним сучасним напрямком вирішення проблеми визначення дисперсного складу, що потребує подальших досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планом науково-дослідних робот Проблемної науково-дослідної лабораторії струменевих та трубних течій Дніпропетровського національного університету у рамках д/б тем 04-37-97 “Дослідження гідрогазодинамічних процесів одержання емульсій та спалювання рідинних палив з метою вдосконалення існуючих енергогенеруючих технологій” (ДР 0197U000636), 04-146-00 “Дослідження гідрогазодинамічних та теплообмінних процесів при отриманні і спалюванні водопаливних емульсій з метою розробки високотехнологічного обладнання” (ДР 0100V005222), 6-028-03 “Визначення закономірностей одержання і горіння парогазорідинних середовищ та розробка системи емульгування водопаливних емульсій” (ДР 0103U000564), в розробці яких автор брав активну та безпосередню участь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Моделі і методи опису форми дисперсних утворень при емульгуванні рідких палив

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок