Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,33 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шемавньов Сергій Володимирович
УДК 338.43.01:349.2
ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор,
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний
університет, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: докторекономічних наук, професор,
Краснов Юрій Миколайович,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань
європейської інтеграції України,
завідувач відділу гуманітарної політики,
людського розвитку і споживчого ринку;
кандидат економічних наук, доцент,
Іваненко Гаврило Мефодійович,
Миколаївський державний аграрний університет,
доцент кафедри економіки сільського господарства.
Провідна установа – Об’єднаний інститут економіки НАН України, відділ соціально-економічних аспектів розвитку АПК, м. Київ.
Захист відбудеться “09” вересня 2005 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73
Автореферат розісланий “3” серпня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування соціально-трудових відносин ринкового типу в Україні знаходиться під впливом постіндустріальних змін, що відбуваються у світі. Економіка розвинутих країн стає все більш соціально орієнтованою. У цих умовах Україна змушена вирішувати двоїсте завдання: з одного боку, будувати ринкову економіку, ефективність якої, як відомо, значною мірою зумовлена саме прагненням отримати найбільший прибуток, а з іншого боку – включатися у світовий процес творення суспільства нового типу, суспільства з принципово іншою спрямованістю суспільного розвитку – моральною. У галузі соціально-трудових відносин це означає не тільки підвищення ефективності використання особистого фактора в економіці, але і підвищення якості соціально-трудових відносин, тобто гуманізацію соціально-трудових відносин. Становлення ж соціально-трудових відносин у сільськогосподарських підприємствах в умовах розвитку ринкових відносин відбувається украй важко і суперечливо. Поряд із набуттям нових позитивних рис соціально-трудові відносини характеризуються негативними змінами. Погіршення їх стану виявляється в різкому зниженні рівня зайнятості, у зростанні рівня напруженості таких відносин, у збільшенні незадоволеності працівників умовами і змістом праці тощо.
Проблемам соціально-трудових відносин завжди приділяли значну увагу вітчизняні науковці, такі як Н. Анішина, В. Базилевич, І. Бондар, О. Бугуцький, О. Василик, М. Вдовиченко, Н. Вишневська, І. Гнибіденко, Т. Кір’ян, Л. Колешня, О. Кузнєцова, Г. Купалова, П. Макаренко, Г. Мюрдаль, Б. Надточій, В. Новіков, А. Певзнер, В. Плакся, О. Поляков, Л. Ржаніцина, В. Роїк, С. Романенко, П. Саблук, І. Сирота, С. Українець, І. Франдюк, А. Чухно, В. Шокун, М. Шаленко, М. Шаповал, В. Єнін, а також зарубіжні – В. Алієн, Дж. Амстронг, Х. Клег, Р. Дарендорф, Дж. Данлоп та інших.
Проте окремі питання вимагають детальнішого опрацювання. Так, на сьогоднішній день теорія економіки праці знаходиться в стадії становлення. Недостатньо розроблені питання моделювання соціально-трудових відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок