Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених в межах висоти перерізу

Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених в межах висоти перерізу

Назва:
Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених в межах висоти перерізу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
Канюк Василь Миколайович
УДК 624.012.45.044.
Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених
в межах висоти перерізу
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – | Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Клименко Федір Єлисейович,
Професор кафедри “Будівельні конструкції та мости” Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Стороженко Леонід Іванович
професор кафедри “Конструкції з металу, дерева і пластмас”
Полтавського державного технічного університету ім. Юрія Кондратюка;
кандидат технічних наук, доцент Боднарчук Тарас Богданович
доцент кафедри пожежної профілактики
Львівського інституту пожежної безпеки
Провідна установа:
Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Державного комітету України з архітектури, будівництва та житлової політики, відділ теорії і методів розрахунку залізобетонних конструкцій (м. Київ)
Захист відбудеться “ 15 ” лютого 2002 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, кім. 226)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий “ 29 ” січня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Бевз М.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Однією з важливих проблем будівництва сьогодні є проектування ефективних конструкцій з мінімальною затратою будівельних матеріалів та забезпечення їх надійної роботи протягом всього періоду експлуатації. Частково ця проблема вирішується поглибленим детальним вивченням напружено-деформованого стану і характеру руйнування залізобетонних конструкцій та створення на цій базі нових досконаліших методів розрахунку.
Актуальність теми. У чинній нормативній літературі (СНиП 2.03.01-84) не розглядають розрахунку міцності згинаних елементів без поперечного армування, завантажених в межах висоти поперечного перерізу, а додаткову поперечну арматуру на ділянці локального навантаження визначають без врахування міцності бетону та поперечної арматури, розміщеної на цій ділянці з умови міцності похилого перерізу; не враховується також вплив нормальних тріщин на несучу здатність завантажених ділянок. Така методика розрахунку призводить до нераціонального армування конструкцій на ділянках локального навантаження та необгрунтованих перевитрат арматури.
У ребристих конструкціях перекрить, ригелях промислових, цивільних та транспортних споруд навантаження може прикладатися в межах висоти поперечного перерізу конструкцій. Характер роботи таких конструкцій на ділянці їх навантаження вивчений недостатньо, а методика їх розрахунку є недосконалою. Задача дослідження таких елементів є актуальною, поскільки вирішення її буде сприяти економічній ефективності залізобетонних конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до програмних рішень Всеукраїнських конференцій по бетону і залізобетону та плану наукових досліджень кафедри “Будівельні конструкції та мости” і є складовою частиною науково-технічної програми РН 55-08 “Матеріаломісткість”.
Мета роботи. Забезпечення міцності залізобетонних згинаних елементів при локальному завантаженні в межах висоти поперечного перерізу шляхом удосконалення методики їх розрахунку та раціонального розміщення поперечної арматури.
Задачі дослідження: – накопичення експериментальних даних роботи бетону, попе-реч-ної та поздовжньої арматури на ділянках локального навантаження згинаних елементів, заван-та-жених в межах висоти поперечного перерізу;–
аналіз результатів теоретичних та експериментальних досліджень, оцінка напружено-деформованого стану згинаних елементів при локальному завантаженні в межах висоти поперечного перерізу;–
обгрунтування пропозицій щодо вдосконалення методики розрахунку міцності згинаних залізобетонних елементів, завантажених у межах висоти перерізу;–
розробка методики розрахунку міцності залізобетонних згинаних елементів без поперечного армування, завантажених в межах висоти перерізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених в межах висоти перерізу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок