Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,44 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет «Львівська політехніка»
Гонсьор Оксана Йосипівна
УДК 628.1.033:628.161.1]:006.83
ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
05.01.02 – стандартизація сертифікація та метрологічне забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка“ Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Походило Євген Володимирович,
професор кафедри „Метрологія, стандартизація та сертифікація“ Національного університету „Львівська політехніка“
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Погребенник Володимир Дмитрович,
професор кафедри „Захист інформації“ Національного університету „Львівська політехніка“, м. Львів
кандидат технічних наук
Друзюк Василь Миколайович,
генеральний директор Львівського регіонального центру метрології, стандартизації та сертифікації, м. Львів
Захист дисертації відбудеться „6“ червня 2008 року о 1630 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 у Національному університеті „Львівська політехніка“ (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка“ (79013, Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий „30“ квітня 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., професор Луцик Я.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальновідомим фактом є те, що вода є основною речовиною, яку споживає людина, а її якість впливає на стан здоров’я населення. Саме тому проблема якості питної води є важливою та першочерговою. Забезпечення населення питною водою нормованої якості та в достатній кількості - це один з головних стержнів у проведенні економічних реформ та підсиленні їх соціальної спрямованості.
В даний час встановлено, що вода відіграє провідну роль у виникненні та перенесенні різноманітних інфекцій, тому якість водопостачання є не тільки гігієнічною, а й епідеміологічною проблемою. Аналогічна ситуація виникає в багатьох країнах світової спільноти, при цьому в індустріально розвинутих країнах це набуло яскраво вираженого соціального характеру. Увага до проблеми дефіциту води належної якості у всіх країнах весь час підвищується. Щодо нашої держави, то від 3 березня 2005 року в Україні затверджено Загальнодержавну Програму «Питна вода України» на 2006 – 2020 роки, яка спрямована на реалізацію державної політики щодо забезпечення якісного водопостачання населенню відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання».
Згідно з вищезгаданою Програмою необхідно вдосконалювати нормативну базу у сфері питного водопостачання, забезпечувати її відповідність стандартам Європейського Союзу (ЄС) в даній сфері, а також вдосконалювати наявну в Україні лабораторну базу.
Одним з основних напрямків виконання програми є нормативно-правове та науково-технічне забезпечення з урахуванням стандартів, технологій, засобів і методів, прийнятих у ЄС. У зв’язку з цим важливим є розвиток нових ефективних методів очищення та знезараження води, що призначена для споживання людиною. Не менш важливим є забезпечення оперативного контролю якості водопостачання, визначаючи при цому основні показники складу та властивостей питної води на шляху від джерела водопостачання до споживача .
Зв’язок теми дисертації з напрямками науково-дослідних робіт. Роботу виконано на кафедрі «Метрологія, стандартизація та сертифікація» ІКТА, НУ «Львівська політехніка» згідно з тематичним планом НДР «Розроблення будинкових систем для індивідуального обліку спожитого тепла, води, газу з оцінкою їх якості» (реєстраційний № 0104U002312); "Формування теоретичних і нормативних засад, розробка нетрадиційних методик та засобів оцінювання рівня якості продукції" (реєстраційний № 0107U001110).
Мета і задачі досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок