Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ЛІТАКА В ІНТЕГРОВАНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ З ВИКОРИСТАННЯМ КРИВИХ БЕЗЬЄ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ЛІТАКА В ІНТЕГРОВАНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ З ВИКОРИСТАННЯМ КРИВИХ БЕЗЬЄ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ЛІТАКА В ІНТЕГРОВАНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ З ВИКОРИСТАННЯМ КРИВИХ БЕЗЬЄ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,98 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ВІРЧЕНКО Геннадій Анатолійович
УДК 515.2
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ЛІТАКА
В ІНТЕГРОВАНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ
З ВИКОРИСТАННЯМ КРИВИХ БЕЗЬЄ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ
Спеціальність 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ –2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: заслужений працівник освіти України,
доктор технічних наук, професор
Ванін Володимир Володимирович,
завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та
комп'ютерної графіки,
Національний технічний університет України “КПІ”
(м. Київ).
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Ковальов Сергій Миколайович,
завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та
машинної графіки,
Київський національний університет будівництва і архітектури (м. Київ);
- кандидат технічних наук,
Гумен Олена Миколаївна,
доцент кафедри прикладної геометрії
та комп'ютерної графіки,
Національний авіаційний університет (м. Київ).
Провідна установа: Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра нарисної геометрії, інженерної та
комп'ютерної графіки
(м. Донецьк)
Захист відбудеться ” 29 червня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано ” 26 ” травня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06
кандидат технічних наук, доцент ________________ В. О. Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення сучасного літака характеризується широким використанням процесів оптимізації на всіх стадіях його проектування, що дозволяє значно зменшити витрати на випробування, виробництво та експлуатацію літального апарата. При цьому слід відзначити, що комплексна оптимізація основних параметрів нового виробу значною мірою базується на вирішенні питань його формоутворення.
Найбільш розповсюдженим для геометричного моделювання в літако-будуванні нині є метод кривих другого порядку, який уже не відповідає повністю сучасним потребам проектування аеродинамічних поверхонь.
При розробці літака, що є дуже складним технічним виробом, на стадії ескізного проекту використовуються різноманітні моделі (аеродинамічні, вагові, міцності, компонування та ін.), які динамічно взаємодіють поміж собою в процесі проектування. Геометричні параметри пов'язують ці моделі в єдину цілісну систему, забезпечуючи можливість її комплексної оптимізації.
У наш час в авіаційній галузі сфера використання прикладної геометрії значно розширюється: від потреби вирішення суто геометричних задач – до виконання інтегруючої функції в процесі автоматизованого проектування літака.
Таким чином, перспективним напрямком розвитку прикладної геометрії та інженерної графіки в авіаційній галузі можна вважати формування нових математичних та комп'ютерних моделей складних об'єктів для забезпечення узгодженого автоматизованого проектування літального апарата в умовах сучасних інтегрованих інформаційних технологій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано в рамках державної бюджетної науково-дослідної теми 0105U001438 “Теорія моделювання конструкторсько-технологічних поверхонь складної форми стосовно безплазового виробництва” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. Результати роботи упроваджено на Авіаційному науково-технічному комплексі ім. О. К. Антонова та Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ЛІТАКА В ІНТЕГРОВАНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ З ВИКОРИСТАННЯМ КРИВИХ БЕЗЬЄ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок