Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ КОРЕНЕПЛОДІВ

РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ КОРЕНЕПЛОДІВ

Назва:
РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ КОРЕНЕПЛОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,81 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАВЕЛЧАК Ольга Богданівна
УДК 631.356.2
РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ ТА ОБГРУНТУВАННЯ
ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ КОРЕНЕПЛОДІВ
05.05.11 – Сільськогосподарські машини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луцьк – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільській академії народного господарства,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент,
ГЕВКО Роман Богданович–
Тернопільська академія народного
господарства, завідувач кафедри
машини і обладнання АПК.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ГАРЬКАВИЙ Анатолій Дмитрович,
Вінницький державний сільськогосподарський
інститут, завідувач кафедри експлуатації МТП і ремонту машин;
кандидат технічних наук, доцент,
КОЗІБРОДА Ярослав Іванович,
Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка,
доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін.
Провідна установа: Львівський державний аграрний університет,
кафедра сільськогосподарських машин,
Міністерство освіти і науки України,
м. Дубляни.
Захист відбудеться 22.12.2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.075.01 при Луцькому державному технічному університеті за адресою: 43018, м.Луцьк, вул.Львівська,75.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Луцького державного технічного університету за адресою: 43018, м.Луцьк, вул.Львівська,75.
Автореферат розісланий 20.11.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ДІДУХ В.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розробка сучасних бурякозбиральних машин пов'язана з підвищенням їх експлуатаційних показників при високому рівні якості виконання технологічного процесу, що в основному визначає технічний рівень коренезбиральної техніки, розвиток і виробництво якої в Україні за останні десять років ведеться надзвичайно повільно. Вітчизняні машини, в номінальних умовах експлуатації, за показниками роботи, поступаються зарубіжним, а в екстремальних – допускають значні пошкодження та забруднення коренеплодів. Зарубіжна техніка, яка не пристосована до важких грунтів і умов збирання в Україні, в екстремальних умовах досить часто працює незадовільно.
Підвищення показників якості роботи очисників, які разом з копачами є основними робочими органами бурякозбиральних машин, повинно вирішуватись комплексно, на основі аналізу процесів взаємодії коренеплодів з поверхнями елементів очисників, що дозволить на більш високому науково-практичному рівні здійснювати вибір раціональних параметрів нових робочих органів.
Тому розробка конструкцій очисників та обгрунтування їх раціональних параметрів дозволить підвищити технічний рівень бурякозбиральних машин, що на даний час є актуальним завданням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роз-робка робочих органів очисників і обгрунтування їх параметрів проведені у відповідності з темами Тернопільської академії народного господарства та СКБ ВАТ "Тернопільський комбайновий завод", а також цільової комплексної програми "Національна програма розробки і виробництв технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості", затвердженої Кабінетом Міністрів від 7.03.1996р.
Мета роботи. Покращення якості сепарації та зниження рівня пошкоджень коренеплодів шляхом розробки конструкцій та обгрунтування раціональних параметрів очисників-транспортерів бурякозбиральних машин.
Завдання досліджень. Проведення комплексних досліджень для визначення глибини пошкоджень тіла коренеплодів при їх сепарації, розробка нових методик проведення експериментальних досліджень, а також обгрунтування раціональних параметрів очисників-транспортерів.
Об'єкт дослідження. Робочі органи бурякозбиральних машин та процеси їх взаємодії з коренеплодами цукрових буряків.
Предмет дослідження. Очисники коренеплодів і вибір їх конструктивно-кінематичних параметрів.
Методи дослідження. Теоретичні дослідження виконувались з використанням основних положень вищої математики, теоретичної механіки, математичної статистики та теорії ймовірності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ КОРЕНЕПЛОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок