Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ЧИСТОВИХ РОБОЧИХ КЛІТЕЙ ШИРОКОШТАБОВИХ СТАНІВ ГАРЯЧОЇ ПРОКАТКИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ЧИСТОВИХ РОБОЧИХ КЛІТЕЙ ШИРОКОШТАБОВИХ СТАНІВ ГАРЯЧОЇ ПРОКАТКИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ЧИСТОВИХ РОБОЧИХ КЛІТЕЙ ШИРОКОШТАБОВИХ СТАНІВ ГАРЯЧОЇ ПРОКАТКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,25 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Донбаська державна машинобудівна академія
АЛЕКСАНДРОВ ІГОР ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 621.771.01: 621.771.23
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ЧИСТОВИХ РОБОЧИХ КЛІТЕЙ ШИРОКОШТАБОВИХ СТАНІВ ГАРЯЧОЇ ПРОКАТКИ
Спеціальність
05.03.05 - Процеси і машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
диссертації на здобуття вченого ступеню
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії (ДДМА) Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Алієв Іграмотдин Сєражутдинович,
завідувач кафедри “Обробка металів тиском”, Донбаська державна машинобудівна академія.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Саф’ян Олександр Матвійович,., 1-й заступник голови правління – технічний директор ВАТ „Модуль” ( м. Кам’янець-Подільський).
кандидат технічних наук, професор
Луценко Віктор Олександрович, завідувач кафедри “Обробка металів тиском і металознавство” (Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України , м. Алчевськ)
.Провідна установа: Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра “Обробка металів тиском”
(м. Донецьк).
Захист відбудеться " 27 " грудня 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .105.01 з захисту дисертацій в Донбаський державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й учбовий корпус).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й учбовий корпус).
Автореферат розіслано " 25 " листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 12.105.01, к.т.н., доцент Ю.К. Доброносов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Одним з основних напрямків розвитку прокатного виробництва є розширення сортаменту, підвищення якості і зниження собівартості готової металопродукції на основі удосконалення технологічних процесів і устаткування. В даний час Україна займає провідне місце серед світових виробників металопроката, але наявність фізично і морально застарілого устаткування в сполученні з загостренням конкуренції з боку як традиційних, так і нових виробників металургійної продукції вимагають вживання термінових заходів по відновленню даного сектора економіки. Усе це повною мірою відноситься до широкоштабових станів гарячої прокатки (ШСГП), що займають одне з провідних місць у прокатному виробництві.
Актуальність теми. Основними тенденціями світового виробництва гарячекатаного листового металопроката є підвищення його якості і розширення сортаменту за рахунок зниження кінцевої товщини гарячекатаних штаб у діапазон, що відповідає (0,8…1,4) мм. Такі штаби у порівнянні з холоднокатаними мають більш низьку собівартість і підвищену корозійну стійкість, що дозволяє ефективно використовувати їх у цілому ряді галузей промисловості. Виробництво гарячекатаних штаб зазначеного типорозміру пов'язано з необхідністю проведення досить дорогих заходів щодо розробки і промислового освоєння принципово нових технологій і устаткування, що в умовах обмеженого фінансування для вітчизняної економіки є проблематичним. Більш реальною в цьому випадку є організація таких виробництв на базі діючих ШСГП при мінімальних витратах на їхню реконструкцію.
Реалізація даного підходу вимагає прийняття науково обгрунтованих технічних рішень на основі результатів комплексних теоретичних і експериментальних досліджень основних закономірностей механізму формування напружено-деформованого стану й основних показників якості особливо тонких штаб при їхній гарячій прокатці. Важливим у цьому випадку є і розвиток методів розрахунку механічного устаткування робочих клітей ШСГП з метою повного використання його технологічних можливостей з погляду характеристик міцності, а також потужностей головних приводів.
З урахуванням викладеного вище подальший розвиток методів автоматизованого розрахунку і проектування технологічних режимів і механічного устаткування робочих клітей чистових груп ШСГП, а також розробка практичних рекомендацій з їхнього удосконалення є задачами актуальними та такими, що мають важливе наукове і практичне значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ЧИСТОВИХ РОБОЧИХ КЛІТЕЙ ШИРОКОШТАБОВИХ СТАНІВ ГАРЯЧОЇ ПРОКАТКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок