Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Педагогічна оцінка ефективності управлінської діяльності офіцерів органів виховної роботи

Педагогічна оцінка ефективності управлінської діяльності офіцерів органів виховної роботи

Назва:
Педагогічна оцінка ефективності управлінської діяльності офіцерів органів виховної роботи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,35 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Академії педагогічних наук України
 
Руденко Микола Васильович
УДК 378.635.5:355.07(477)
Педагогічна оцінка ефективності управлінської діяльності
офіцерів органів виховної роботи
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Військовому гуманітарному інституті Національної академії оборони України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук,
Військовий гуманітарний інститут Національної академії оборони України, кафедра військової педагогіки і культури, заступник начальника кафедри
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
Маслов Валерій Сергійович,
Національний аграрний університет, кафедра психології, професор
кандидат педагогічних наук, доцент,
Маслов Борис Борисович,
Науковий центр гуманітарних проблем Міністерства оборони України, відділ морально-психологічного забезпечення, провідний науковий співробітник
Провідна установа           Херсонський державний педагогічний університет МОН України, кафедра педагогіки
Захист відбудеться 28 жовтня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м.Київ-53, вул. Артема, 52-А, корпус 3, аудиторія 20.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м.Київ-53, вул. Артема, 52-А, корпус 3, аудиторія 21.
Автореферат розісланий 28 вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Снісаренко О.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Державна програма реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2005 року, Постанова Кабінету Міністрів України № 1410 від 15 грудня 1997 року “Про створення єдиної системи військової освіти”, інші керівні документи передбачають створення сучасної як за структурою, так і за рівнем підготовки армії.
Особливу роль у реформаторських змінах, які відбуваються в Збройних силах України (далі ЗСУ), відіграє людський фактор. Ефективність функціонування армійських систем “людина-техніка”, “людина-людина” буде залежати, у першу чергу, від рівня підготовки її кадрового складу - від військовослужбовців строкової та контрактної служби, прапорщиків (мічманів), офіцерів до генералів і адміралів. Саме від ступеня їхньої патріотичної свідомості, рівня фахової підготовки залежить виконання найважливіших завдань сьогодення – створення сучасної армії, яка здатна реалізувати покладене на неї Конституцією України функціональне призначення, та перехід до комплектування військ на професійній основі.
Такі майбутні досягнення у військовому відомстві можливі за умови покращення якості виховної роботи серед особового складу поряд із комплексним вирішенням матеріально-технічних, організаційних і морально-етичних проблем. Хоча у вихованні військовослужбовців беруть участь різнорідні соціальні інституції (сім`ї, релігійні та громадські організації, засоби масової інформації тощо), але безпосередньо здійснюють виховний вплив в армійських (флотських) підрозділах військові педагоги – командири (начальники) різного рівня підпорядкованості. Особлива категорія військових педагогів у ЗСУ – це офіцери органів виховної роботи (далі ОВР) усіх ланок (рота, батальйон, бригада), які безпосередньо організують виховну роботу, відповідають за її планування, методичне забезпечення, якість та ефективність її проведення.
Згідно Концепції виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України виховна робота являє систему організаційних, морально-психологічних, інформаційних, педагогічних, правових, культурно-просвітницьких та військово-соціальних заходів, спрямованих на формування і розвиток у воїнів професійно необхідних психологічних якостей, моральної свідомості, що має забезпечити високу бойову і мобілізаційну готовність органів управління, з`єднань, частин, зміцнення військової дисципліни та правопорядку, згуртування військових колективів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Педагогічна оцінка ефективності управлінської діяльності офіцерів органів виховної роботи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок