Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНОК ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯДЕЯКИХ СТЕРЖНЬОВИХ СИСТЕМ,ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

РОЗРАХУНОК ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯДЕЯКИХ СТЕРЖНЬОВИХ СИСТЕМ,ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Назва:
РОЗРАХУНОК ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯДЕЯКИХ СТЕРЖНЬОВИХ СИСТЕМ,ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,13 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
АЛЕКСЄЄНКО БОГДАН ГЕОРГІЙОВИЧ
УДК 539.3
РОЗРАХУНОК ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ
ДЕЯКИХ СТЕРЖНЬОВИХ СИСТЕМ,
ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
05.23.17 - будівельна механіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обчислювальної механіки та міцності конструкцій Дніпропетровського державного університету та на кафедрі вищої математики та комп'ютерних технологій Дніпропетровського державного фінансово - економічного інституту.
Науковий керівник: завідувач кафедри віщої математики та комп'ютерних
технологій Дніпропетровського державного фінансово -
економічного інституту, д.т.н., проф.
Почтман Юрій Михайлович
Офіційні опоненти: проректор з наукової роботи та міжнародного
співробітництва Запорізького державного університету,
д.т.н., проф. Грищак Віктор Захарович
доцент кафедри комп'ютерних технологій
Дніпропетровського державного технічного університету
залізничного транспорту, к.т.н., доцент
Скалозуб Владислав Васильович
Провідна установа: Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут", м.Київ
Захист відбудеться "_06_" __червня___ 2002 р. в _15_ годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м.Дніпропетровськ, вул.Чернишевського 24-а, аудиторія 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Автореферат розісланий "_30_" _квітня_ 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 08.085.02
доктор технічних наук, професор Е.М.Кваша


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. У реальних умовах експлуатації стержньові системи часто піддаються спільному впливу навантажень, температур і агресивного середовища. Сумісний вплив перерахованих факторів нерідко приводить до значного зниження несучої здатності і скороченню терміну служби конструкцій. До теперішнього часу поводження складних стержньових систем у нейтральному середовищі при дії механічних навантажень досліджено досить повно. У той же час не всі аспекти проблеми розрахунку та оптимального проектування стержньових систем з урахуванням впливу агресивного середовища досконало досліджені. У зв'язку з цим розвиток та удосконалення методів аналізу несучої здатності, довговічності й оптимального проектування стержньових систем, з урахуванням фізико-хімічних процесів, які відбуваються з матеріалом, актуальні.
Мета роботи - підвищення надійності і зниження матеріалоємності стержньових систем, які функціонують в агресивному середовищі. Для досягнення мети вирішені наступні задачи.
1. Розвиток і удосконалення чисельних методів розрахунку напружено - деформованого стану (НДС) і довговічності площинних стержньових систем, які функціонують в агресивному середовищі, - у лінійній постановці та з урахуванням додаткових внутрішніх силових факторів, які виникають при деформуванні системи.
2. Уточнення аналізу впливу коливань температури агресивного середовища на швидкість процесів корозії у стержньових системах шляхом створення моделі сезонної зміни температури та її застосування у методах розрахунку.
3. Удосконалення методів оптимального проектування стержньових систем, що взаємодіють з агресивним середовищем, з урахуванням всіх особливостей, які присутні у постановці відповідних задач.
4. Виявлення якісних особливостей рішення задач дослідження НДС, довговічності й оптимального проектування стержньових систем, які функціонують в агресивному середовищі, та формулювання рекомендацій щодо використання чисельних методів у таких задачах.
Об’єктом дослідження є процес знижнення несучої здатності навантажених стержньових систем під час їх експлуатації в агресивному середовищі і виникаюча з цього проблема підвищення надійності і зниження матеріалоємності стержньових систем, які функціонують в агресивному середовищі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРАХУНОК ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯДЕЯКИХ СТЕРЖНЬОВИХ СИСТЕМ,ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок