Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ Б
ОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО


Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
ПАВЛЕНКО Олег Анатолійович
УДК 37.022:371.134:336.2(477)
ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ
НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ
ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Спеціальність 13.00.04“
Теорія і методика професійної освіти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Хмельницький – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Державної податкової служби України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
СОТНИЧЕНКО Володимир Миколайович, Навчально-науковий інститут підготовки кадрів громадської безпеки та психологічної служби Київського національного університету внутрішніх справ, кафедра суспільно-політичних дисциплін, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор ПОМЕТУН Олена Іванівна, Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України, лабораторія суспільнознавчої освіти, завідувач лабораторії;
кандидат педагогічних наук, доцент ПОЛЮК Віктор Степанович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, науково-дослідний відділ, заступник начальника відділу.
Провідна установа: Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Житомир.
Захист відбудеться “ 11 ” травня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003).
Автореферат розіслано “ 5 ” квітня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Ю. І. Сердюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТИРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливим і перспективним напрямом розвитку вітчизняної освіти є удосконалення контролю навчального процесу, а саме: розкриття його загальнопедагогічних, організаційних, навчально-методичних і спеціальних можливостей. Це питання не втрачає актуальності з плином часу, оскільки динамічно і закономірно змінюються як завдання підготовки фахівців з різних спеціальностей, так і умови їх реалізації.
Приєднання України до інтеграційних процесів у освіті є незаперечним підтвердженням факту переходу до нових стандартів. Сутність інтеграційних процесів в освіті базується на виявлені рівної участі всіх у процесі формування знань, умінь і навичок. За таких умов система освіти може розвиватися і рухатися цивілізованим шляхом.
Багато уваги цим питанням було приділено на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки України у грудні 2005 року, на Всеукраїнському форумі “Трудовий потенціал і перспективи його розвитку” (квітень, 2005 р.) та Всеукраїнському педагогічному форумі в місті Полтаві (травень, 2005 р.). Успішний перехід до нових стандартів в освіті є можливим за умов консолідованої співпраці і активної взаємодії всіх соціальних систем в суспільстві. Основними напрямами вирішення цієї проблеми можна вважати запровадження сучасних технологій навчання і введення нової системи обліку оцінювання і контролю. Складовою потенціалу сучасних технологій навчання є організована відповідним чином прозора система контролю. Такою системою користуються в провідних країнах Європи – це система ECTS. Поєднання теоретичних і практичних результатів вивчення і запровадження такої концепції контролю може дати оригінальну і унікальну систему, що буде ефективно діяти у вітчизняному освітньому просторі і гармонійно співпрацювати з ECTS.
Сучасна професійна освіта потребує максимального забезпечення всебічного особистісного розвитку майбутнього фахівця, підготовленості його до успішного вирішення професійних завдань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок