Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,61 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Воловщиков Валерій Юрійович
УДК 519.8:681.518
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ
РОЗВИТКОМ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ
Спеціальність 05.13.06 – інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Годлевський Михайло Дмитрович, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», завідувач кафедри автоматизованих систем управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Раскін Лев Григорович, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», професор кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту;
доктор технічних наук, професор
Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки.
країни, м. Київ.
Захист відбудеться «12» червня 2008 року о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», за адресою: 61002, Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного універ-ситету «Харківський політехнічний інститут», 61002, Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий «8» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гамаюн І.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах господарювання однією з основних задач підприємств є проблема управління розвитком для різних горизонтів планування. Рішення цієї проблеми неможлово без впровадження сучасних інформаційно-управлінських комплексів (ІУК). Корпоративні інформаційно-обчислювальні системи (КІОС) сьогодні є основою того ІУК, що інтегрує різні автоматизовані системи управління (АСУ). Впровадження останнього забезпечує інформаційно-аналітичний супровід підприємств. Проектування, планування і прогнозування перспектив розвитку підприємства повинні пов’язуватися з розвитком КІОС. Ще однією особливістю сьогоднішнього дня є наявність різних факторів ризику, що впливають на формування рішень в умовах невизначеності.
Таким чином, виникає задача створення в рамках підприємства підсистеми, яка займалася би стратегією розвитку інформаційних ресурсів підприємства, що базуються на КІОС. В даний час у наукових дослідженнях Артамонова Г.Т., Борисова А.М., Додонова О.Г., Зайченко Ю.П, Кофмана А., Орловського С.О., Цвиркуна А.Д., Янбих Г.Ф. та інших вчених недостатньо уваги приділено проблемі розробки моделей, алгоритмів і інформаційних технологій, які погоджували б проблему розвитку КІОС із задачею прийняття рішень в умовах невизначеності вихідної інформації. Обмежена кількість робіт присвячена і динамічній постановці задачі структурно-топологічного синтезу (СТС) КІОС, які враховують тільки критерій вартості і відсутні роботи, у яких ставиться динамічна задача з декількома критеріями. В існуючих роботах розглядається єдиний принцип до розвитку КІОС – принцип успадкованості, який має ряд недоліків. Усе це говорить про актуальність досліджень, наведених у дисертаційній роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась на кафедрі автоматизованих систем управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») у межах державних бюджетних тем МОН України: «Розвиток прикладних аспектів методології системного підходу до автоматизованого аналізу та синтезу складних систем з використанням прогресивних інформаційних технологій» (ДР № 0100U001670); «Розробка інформаційних моделей для реалізації процедур структурного синтезу в комп’ютерно-інтегрованих системах» (ДР № 0103U001543); «Розробка інформаційно-аналітичного забезпечення процедур підтримки прийняття рішень в комп’ютерно-інтегрованих системах» (ДР № 0106U001518), де здобувач брав участь як виконавець окремих розділів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок