Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Економічна оцінка та інвестування розвитку енергетичних об’єктів (на прикладі гідроенергокомпаній)

Економічна оцінка та інвестування розвитку енергетичних об’єктів (на прикладі гідроенергокомпаній)

Назва:
Економічна оцінка та інвестування розвитку енергетичних об’єктів (на прикладі гідроенергокомпаній)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Державний університет «Львівська політехніка»
Акіншина Олена Василівна
УДК 338.008.668.26:8
Економічна оцінка та інвестування
розвитку енергетичних об’єктів
(на прикладі гідроенергокомпаній)
Спеціальність 08.02.02 – Економіка управління
науково-технічним прогресом, інвестиційні
та інноваційні процеси
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу Державного університету «Львівська політехніка» Міністерства освіти України
Науковий керівник – | доктор економічних наук, доцент КРИКАВСЬКИЙ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ, Державний університет «Львівська політехніка, завідувач кафедри економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу.
Офіційні опоненти: | – доктор економічних наук, професор кафедри економіки і організації промислових технологій та енергетики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» НЕДІН ІГОР ВАЛЕНТИНОВИЧ –
кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки підприємства Івано-Франківського Державного технічного університету нафти і газу ДАНИЛЮК МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ
Провідна установа: | Технологічний університет Поділля Міністерства освіти України, кафедра економіки і менеджменту, м. Хмельницький
Захист дисертації відбудеться «26» листопада 1999 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 в Державному університеті «Львівська політехніка» за адресою: 290646, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, IV корпус, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного університету «Львівська політехніка» за адресою: 290646, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий «25» жовтня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Пащенко І.Н.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
Важливим напрямком економічної політики на сучасному етапі розвитку України є максимальна реалізація переваг ринкової економіки на основі науково-технічного прогресу. Прискорення соціально-економічного розвитку країни передбачає перебудову інвестиційної політики шляхом перерозподілу капіталовкладень на користь реконструкції діючих об’єктів.
Ефективний розвиток паливно-енергетичного комплексу країни вимагає проведення у всіх галузях економіки країни активної та ці-леспрямованої роботи з економії паливно-енергетичних ресурсів та широкого використання відновлювальних джерел енергії. Виконанню даного завдання сприяє прискорене створення маневрених потужностей, яке передбачено енергетичною політикою Уряду. У зв'язку з цим розширюються масштаби введення маневреного електроенергетичного обладнання.
Гідравлічні та гідроакумулюючі електростанції є найбільш дієвими джерелами пікової та резервної потужності у енергетичних системах. У країнах ближнього та дальнього зарубіжжя як перспективний намічений напрям, який передбачає розширення діючих гідроелектростанцій та їх модернізацію з метою підвищення їх ефективності. Раціональне використання додаткової потужності гідравлічних (ГЕС) та гідроакумулюючих (ГАЕС) електростанцій у покритті добового графіка електричного навантаження об’єднаної енергетичної системи (ОЕС) дозволяє вилучити зі складу основного обладнан-ня теплових електростанцій найменш економічні агрегати, які мають найбільшу питому витрату умовного палива, що обумовлює отримання паливного ефекту ГЕС – ГАЕС.
Важливість забезпечення енергетичної безпеки держави в контексті забезпечення її економічної безпеки шляхом належного розвитку енергетичної галузі, недостатній науковий і прикладний рівень вирішення проблем розвитку гідроенергетики в ще більшій мірі актуалізують дисертаційну проблему.
Питанням розвитку гідроенергетики, економіки та експлуатації ГЕС та ГАЕС, визначення їх паливного ефекту, ролі у забезпеченні надійної і сталої роботи енергетичних систем та інвестиційного забезпечення розвитку енергооб’єктів присвячені фундаментальні праці відомих вчених В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Економічна оцінка та інвестування розвитку енергетичних об’єктів (на прикладі гідроенергокомпаній)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок