Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,38 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 658.5.012.1 + 658.51
ВУ ТХІЄУ ЗАНГ
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01- Економіка підприємства і організація виробництва
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Східноукраїнському державному університеті Міністерства освіти України (м. Луганськ).
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський державний університет
Міністерства освіти України, професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Губерна Галина Костянтиновна,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти України,
заступник завідувача з наукової роботи кафедри загального та адміністративного менеджменту
(м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент
Лисаченко Олексій Іванович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут
Міністерства освіти України, професор
кафедри економіки та управління (м. Алчевськ).
 
Провідна установа - Державний університет “Львівська політехніка’’
Міністерства освіти України, кафедра економіки
підприємства та менеджменту (м. Львів).
Захист відбудеться 6 травня 1999 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
К 29.051.01 в Східноукраїнському державному університеті Міністерства освіти України за адресою: 348034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського державного університету за адресою: 348034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 29 березня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні перетворення, запроваджені в Україні у зв'язку із переходом до ринкових відносин, найсуттєвішим чином впливають на процес взаємодії підприємства із зовнішнім середовищем. За умов ринкової економіки вплив на діяльність підприємства зовнішнього середовища, яке постійно змінюється, значно зростає. Зміни зовнішнього середовища повинні бути враховані як при формуванні стратегії розвитку підприємства, так і в його поточній діяльності. Це обумовлює необхідність адаптації підприємства до змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, шляхом внесення певних змін до внутрішніх систем і підрозділів підприємства з метою забезпечення відповідності їх функціонування стану зовнішнього середовища і, у кінцевому підсумку, забезпечення ефективності діяльності підприємства в цілому.
Внесення відповідних змін до функціонування внутрішніх систем і підрозділів підприємства повинно здійснюватися комплексно, у відповідному порядку, цілеспрямовано, з використанням системного підходу, що потребує певним чином організованого управління таким процесом. Позитивні наслідки адаптації можуть бути у повній мірі реалізовані у тому випадку, коли розроблено раціональну систему управління внесенням змін до функціонування внутрішніх систем і підрозділів підприємства, яка враховує особливості структурної організації підприємства, забезпечує органічне поєднання інтересів внутрішніх систем і підрозділів підприємства. У зв'язку з цим проблема організації управління процесом адаптації вимагає свого теоретичного обґрунтування і практичного рішення.
Проблема адаптації підприємств до змін зовнішнього середовища не є принципово новою для української науки й окремі питання внесення змін у діяльність підприємства та в управління їм під впливом змін у зовнішньому середовищі вже досліджені у працях українських вчених. Особливо значну увагу приділено питанням адаптації підприємства та системи управління їм до нововведень технічного характеру. Однак неможна обмежувати проблему адаптації підприємства до змін зовнішнього середовища тільки адаптацією до нововведень технічного характеру. Проблему адаптації треба розглядати набагато ширше, для чого треба вирішити ряд питань. Так, до теперішнього часу відсутнє рішення питання організації інформаційного обслуговування процесу адаптації, планування робіт з адаптації та їх фінансового забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок