Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

Назва:
МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,42 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Левіт Леонід Григорович
УДК 69.003: 658: 152
МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО
БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.07.03 – Економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Федосова Олена Василівна, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри технології будівельного виробництва, м. Київ.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор Федоренко Валентин Григорович, Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості Міністерства праці та соціальної політики, завідувач кафедри економіки і підприємництва, м. Київ;
- кандидат економічних наук, доцент Чернявський Анатолій Дмитрович, Українсько-російський інститут менеджменту і бізнесу ім.Б.М.Єльцина, професор кафедри управління бізнесом, м. Київ.
 
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, м. Київ.
Захист відбудеться 7 квітня 2004 р. о 15.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 4 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 В.М. Погорельцев
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Житлове будівництво, як частина будівельного комплексу, є невід’ємною галуззю економіки України. Потреба в житлі в країні є однією з найважливіших, ступінь її задоволення чималою мірою визначає якість життя людини. Не дивлячись на те, що введення в експлуатацію житлових будинків кожного року відбувається безперервно, потреба в житловій площі все ж таки залишається значною. Крім соціальної потреби за рахунок черги на житло, попит на житлову площу зростає з-поза потреби поліпшення житлових умов для різних прошарків населення: для середнього класу – за рахунок збільшення їхніх доходів, а для заможніх верств населення - для задоволення свого престижу.
За час перехідного періоду до ринку в економіці України набули стійкого положення такі форми власності, як: державна, кооперативна, колективна, приватна, міжнародна. За рахунок коштів цих форм власності зараз відбувається введення в експлуатацію житлових будинків. Проте поступово введення житла в державній формі власності зменшується, тоді як в інших – збільшується. Процес цей – складний, він залежить від багатьох важливих факторів, які впливають на обсяги введення в експлуатацію житлових будинків. Тому виникає потреба в створенні науково-методичних засад для розробки обгрунтованих рекомендацій по управлінню цим процесом. Дослідження полягає в необхідності та доцільності побудови системи моніторингу процесів обчислення попиту на житло та можливостей країни по його задоволенню. В якості робочої гипотези для дослідження проблеми висувається припущення, що використання можливостей країни, щодо задоволення такого попиту, слід здійснювати за рахунок платоспроможності населення. Для цього треба розробити наукове обгрунтування потенціалу платоспроможного попиту населення на житло.
Аналіз літератури з проблем застосування наукових підходів до створення системи моніторингу по забезпеченню інформацією планових органів з питань введення в експлуатацію житлових будинків показав, що в дослідженні потрібно використовувати аналітичні методи обрахування статистичної інформації та комп’ютерне програмне забезпечення для реалізації відповідних розрахунків на практиці.
Значний внесок у дослідження проблеми наукових обгрунтувань розвитку будівельного комплексу України внесли вітчизняні вчені - В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок