Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПЛАНЕТАРНИХ ВІДЦЕНТРОВИХ МУФТ

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПЛАНЕТАРНИХ ВІДЦЕНТРОВИХ МУФТ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПЛАНЕТАРНИХ ВІДЦЕНТРОВИХ МУФТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
НАГОРНЯК ГАЛИНА СТЕПАНІВНА
УДК 621.825.5
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПЛАНЕТАРНИХ ВІДЦЕНТРОВИХ МУФТ
Спеціальність 05.02.02 – машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Рогатинський Роман Михайлович,
Тернопільський державний технічний
університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Економіка виробничої діяльності”
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, доцент
Кіндрацький Богдан Ілліч,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри “Деталі машин”
кандидат технічних наук, доцент
Павх Ігор Іванович,
Тернопільський Національний педігогічний
університет імені Володимира Гнатюка,
доцент кафедри “Машинознавство і комп’ютерна
інженерія”
Провідна установа – Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України,
кафедра “Технічна механіка”, м. Київ
Захист відбудеться "15" червня 2005 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ауд.226, гол. корпус, .
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий "____" _______________ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Форнальчик Є.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У приводах сучасних машин і механізмів широко застосовуються різні конструкції запобіжних муфт, які повинні забезпечувати гарантований захист деталей та робочих органів від перевантажень, а також пускових муфт, що забезпечують регулювання кутової швидкості і обертового моменту під час розгону приводу. Поєднання в одній муфті цих двох важливих функцій особливо необхідне для високошвидкісних приводів, а тому створення запобіжно-пускових муфт механічного типу є важливим напрямком розвитку конструкцій приводів машин.
Сучасні виробництва передбачають збільшення швидкості робочих органів машин. Це стосується систем вібророзділення насіннєвих сумішей, відцентрових інерційних дробарок, агрегатів для струшування плодів, швидкохідних гвинтових конвеєрів, зокрема, гнучких шнеків та багато інших машин, в яких кутова швидкість робочих органів перевищує щ=80 с-1.
Під час розгону таких систем і повторному їх запуску під навантаженням використання відомих пускових та автоматичних запобіжних муфт є недостатньо ефективним через велику інтенсивність спрацювання їхніх елементів, підвищену віброактивність та нестабільність роботи на високих швидкостях.
Відомі конструкції планетарних відцентрових муфт з дебалансами і механізмами відбору додатних імпульсів обертового моменту, який створюється на центральному веденому колесі, мають здебільшого складну конструкцію і низьку довговічність, обумовлені введенням до структури фрикційних механізмів або механізмів, які працюють у режимі “заклинювання-розклинювання”.
Розроблення нових конструкцій планетарних відцентрових муфт з їх структурний синтезом, які б поєднували в собі властивості пускових і запобіжних муфт, мали б високу довговічність та підвищену допустиму швидкість обертання, а також методів обґрунтування конструктивно-силових параметрів є актуальною задачею сучасного машинобудування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою науково-дослідної теми ДІ 81-2000 "Наукові основи створення високоефективних автоматичних інерційних планетарних передач для безступеневих трансмісій транспортних засобів та приводів машин загального призначення" (номер державної реєстрації 0100U000780), яка виконувалась в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя згідно з координаційним планом Державної науково-технічної програми Міністерства освіти і науки України за напрямом "Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПЛАНЕТАРНИХ ВІДЦЕНТРОВИХ МУФТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок