Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТИПОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ЖИТЛА

ТИПОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ЖИТЛА

Назва:
ТИПОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ЖИТЛА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,57 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Прогрес суспільства нерозривно пов'язаний із збільшенням темпів та у
досконаленням архітектури житлового будівництва


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЗАСЛАВЕЦЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
УДК 728.22.26
ТИПОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ЖИТЛА
18.00.02 - архітектура будівель та споруд
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському зональному науково-дослідному та проектному інституті по цивільному будівництву, м. Київ (ВАТ КиївЗНДІЕП), Міністерства будівництва, архітектури та комунального господарства.
Науковий керівник
доктор архітектури, професор
Рєпін Юрій Гаврилович
Український Зональний Науково-дослідний та проектний інститут
по цивільному будівництву, м. Київ (ВАТ КиївЗНДІЕП), головний науковий співробітник
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор
Уреньов Валерій Павлович,
Архітектурно-художній інститут Одеської державної академії будівництва і архітектури, директор;
кандидат архітектури, доцент
Книш Валерій Іванович
Український центр інжинірингу, маркетингу і менеджменту, директор, м. Київ.
Провідна установа
Науково-дослідний інститут теорії і історії архітектури і містобудування Міністерства будівництва, архітектури та комунального господарства, м. Київ.
Захист відбудеться "25" травня 2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.02 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ - 37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект 31.
Автореферат розісланий "25" квітня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Товбич В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Прогрес суспільства нерозривно пов'язаний із збільшенням темпів та удосконаленням архітектури житлового будівництва.
Складні часи ринкових перетворень в Україні призвели до кризи будівельної галузі. Особливо відчутно постала проблема соціального житла. Процес соціальної та економічної диференціації населення України обумовив необхідність відповідної диференціації забудови, типів будинків і квартир. Окрім житла державним коштом, зростаючими темпами почалось будівництво комерційного житла підвищеної комфортності.
Сприяння розвитку житлового будівництва стало одним з головних напрямків розвитку ринкової економіки держави, закладених у проекті Житлового Кодексу, Законі України "Про іпотеку", Постанові Кабінету міністрів України "Про затвердження прогнозу розвитку житлового будівництва на 2000-2004 роки".
Державна житлова стратегія базується на положеннях ст. 47 Конституції України щодо забезпечення населення житлом, Указі Президента України "Про основні напрямки забезпечення житлом населення України на 1999-2005 роки" про створення умов забезпечення житлом населення України та активізації інвестиційної діяльності у сфері житлового будівництва; Концепції Державної житлової політики, метою якої є розширення житлового будівництва, поліпшення утримання та збереження житлового фонду.
Актуальність теми. Ринок житла зазнав суттєвих змін протягом останніх 10-15 років. Обсяги будівництва нового житла за цей період скоротилися з 232 тисяч одиниць у 1991 році до 63 тисяч одиниць у 2000 році. Особливо зменшилася частка державного житла у новому будівництві. Вона скоротилася з 22,4% у 1991 році до 1,9% у 2001 році, та 2,2% у 2002 році. Нестача житлового фонду збереглася ще з радянських часів, а після 1991 року ситуація загострилася. Однак головна проблема полягає в тому, що будівництво нового житла коштує досить дорого і є для більшості населення недоступним. На 2004 рік ціновий діапазон 1 кв. метра на первинному ринку житла коливався від 500 до 3000 доларів США.
Величезний розрив між реальним попитом та вартістю житла має бути ліквідований. На державному рівні назріла проблема забезпечення соціально незахищених верств населення відповідним житлом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТИПОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ЖИТЛА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок