Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ В РЕАЛЬНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ В РЕАЛЬНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ В РЕАЛЬНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,86 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇН
И


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
СЕМЕНЕНКО Віктор Васильович
УДК 351.851(411)(101)
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
В РЕАЛЬНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління
при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
БОДРОВ Володимир Григорович,
Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри економічної теорії та історії економіки.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
САЗОНЕЦЬ Ігор Леонідович,
Дніпропетровський національний університет, завідувач кафедри економіки підприємництва і маркетингу;
кандидат наук з державного управління
ОЛІЙНИК Наталія Іванівна,
Державний комітет України з питань житлово-комунального господарства,
начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника.
Провідна установа – | Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, кафедра економіки підприємств, м. Запоріжжя.
Захист відбудеться 6 липня 2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 4 червня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Жабенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стан національної економіки, її трансформаційний характер вимагають особливого підходу до виявлення та використання факторів економічного розвитку, одним з найважливіших серед яких є системне реформування підприємств. Його метою є швидка адаптація підприємств до ринкових умов господарювання, підвищення результативних показників їх діяльності і на цій основі – рівня зайнятості та забезпечення стабільності в українському суспільстві. Ефективним засобом реалізації цих процесів є реструктуризація в реальному секторі економіки.
Необхідність такої реструктуризації зумовлена низкою проблем, серед яких: неефективність системи управління, техніко-технологічне відставання виробництва, відсутність власних обігових коштів, низька конкурентоспроможність продукції. Вирішення цих проблем пов’язане, насамперед, із формуванням нових механізмів державного регулювання процесів реструктуризації, які відповідали б внутрішньому стану підприємств і умовам ринку. Особливості перетворень в українській економіці, у тому числі в її реальному секторі, багато в чому пов’язані з масштабністю розпочатих ринкових реформ, упровадженням нових методів організації економічної діяльності, розвитком підприємництва, формуванням економіки, яка базується на приватній власності, але головне, що характерно для нового періоду реформ, – з ініціюванням структурних перетворень на основі інноваційного розвитку економіки й виробництва.
Стратегічна структурна перебудова покликана охопити всі галузі промислового виробництва як основи реального сектора економіки, забезпечити перетворення на різних рівнях його регулювання: державному, галузевому, регіональному і рівні підприємств. Усе це актуалізує завдання з удосконалення елементів системи державного регулювання як самого процесу реструктуризації, так і функціонування суб’єктів господарювання після реструктуризації. При цьому доводиться констатувати, що вирішення цього завдання ускладнюється через низку причин, одна з яких – брак наукових рекомендацій щодо проведення глибоких структурних перетворень у промисловості, а друга – недосконалість державного регулювання структурних перетворень виробничої сфери.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ В РЕАЛЬНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок