Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ СИСТЕМ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНОГО ПРИНЦИПУ СИМЕТРІЇ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ СИСТЕМ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНОГО ПРИНЦИПУ СИМЕТРІЇ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ СИСТЕМ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНОГО ПРИНЦИПУ СИМЕТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СЕРГІЄНКО Сергій Анатолійович
УДК 62-83:681.52
ПІДВИЩЕННЯ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ СИСТЕМ
ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ НА
ОСНОВІ МОДИФІКОВАНОГО ПРИНЦИПУ СИМЕТРІЇ
Спеціальність 05.09.03 – Електротехнічні комплекси і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
САДОВОЙ Олександр Валентинович,
проректор з наукової роботи, завідуючий кафедрою електрообладнання Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, доцент ТРУФАНОВ Іван Дмитрович,
професор кафедри електропривода та автоматизації промислових установок Запорізького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент КАЗАЧКОВСЬКИЙ Микола Миколайович,
професор кафедри електропривода Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра електропривода та автоматизації промислових установок.
Захист відбудеться 4 березня 2004 р. о 14-15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, корпус 1, ауд. 1/102.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19).
Автореферат розісланий 29 січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доц. А.А. Колб


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Зростання інтенсивності технологічних процесів, підвищення технічного рівня високотехнологічного устаткування за рахунок упровадження нових технологій, сучасних машин, механізмів і приладів пред'являє до сучасних електромеханічних систем ряд жорстких вимог: висока швидкодія, точність відтворення заданих траєкторій руху, відсутність помітного перерегулювання в перехідних режимах, необхідний запас стійкості, надійність, технологічність виготовлення й обслуговування. Проте зі зростанням вимог до динамічних і статичних показників електромеханічних систем усе більш істотним виявляється вплив різного роду дестабілізуючих факторів, які можна умовно розділити на параметричні (зміна параметрів чи структури об'єкта керування) і координатні (сили опору, що долаються електроприводом).
Для ряду промислових електромеханічних систем характерним є значна зміна сталих часу системи (5-10 разів), а для електроприводів із двозонним регулюванням частоти обертання ці значення збільшуються ще в 3-5 разів. Причому темп зміни цих параметрів залежить від природи збурюючих факторів (повільний - при технологічних і геометричних змінах, швидкий - при переміщенні та переключенні механізмів, заміні вузлів і деталей). Крім того, зміна параметрів електромеханічної системи відбувається також внаслідок температурного і часового дрейфу.
У промисловості поширені системи підпорядкованого регулювання з послідовною корекцією з класичними настроюваннями контурних регуляторів, у яких поряд з відомими перевагами мають місце й істотні недоліки (високий статизм контуру струму, статичне і динамічне падіння швидкості в однократно і двократно інтегруючих системах відповідно, висока чутливість до параметричних збурень). Зазначені недоліки є наслідком невисоких коефіцієнтів підсилення контурних регуляторів, що при оптимізації контурів як за модульним, так і за симетричним оптимумами зворотно пропорційні коефіцієнтам підсилення відповідних об'єктів керування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ СИСТЕМ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНОГО ПРИНЦИПУ СИМЕТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок