Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ СИЛОВИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ

МЕТОДИ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ СИЛОВИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ

Назва:
МЕТОДИ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ СИЛОВИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,57 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ВІННИЦЬКИЙ Національний ТЕХНІЧНИЙ університет
Грабко Володимир Віталійович
УДК 621.316
МЕТОДИ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ СИЛОВИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ
Спеціальність 05.13.05 – Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Вінниця – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Мокін Борис Іванович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри електромеханічних систем автоматизації
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Бардаченко Віталій Феодосійович,
Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАНУ, м.Київ, директор центру таймерних обчислювальних систем

доктор технічних наук, професор
Родькін Дмитро Йосипович,
Кременчуцький державний політехнічний університет, завідувач кафедри систем автоматичного управління і електропривода
доктор технічних наук, доцент
Мичуда Зиновій Романович,
Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри автоматики та телемеханіки
Провідна установа: | Науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики” Міністерства промислової політики України (м. Київ), ДНВП “Автоматизовані інформаційні системи та технології”
Захист відбудеться " 28 " 04 2004 р. о 930 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 24 " 03 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Захарченко С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. В умовах сучасного економічного розвитку нашої держави постає глобальне питання про продовження терміну роботи всього енергоємного обладнання в тому числі і електроенергетичного, незважаючи на вичерпання ним робочого ресурсу, особливо, якщо воно ще в задовільному стані і може попрацювати додатково. Тому не випадково ставиться питання про перехід від системи планових ремонтів до системи ремонтів по технічному стану. Але подальша експлуатація електрообладнання понад нормативний строк може призводити до непередбачуваного виходу з ладу з аварійними наслідками.
З метою запобігання аварійних ситуацій застосовуються різні методи і засоби діагностування обладнання і своєчасного виявлення небезпечних дефектів, більшість з яких базуються на підходах, сформульованих ще 30 – 40 років тому. Як показує досвід експлуатації, в сучасних умовах ці методи не завжди дозволяють визначити чи оцінити момент виходу обладнання з ладу або виявити небезпечні дефекти. Розробка нових методів, які дозволяють діагностувати електрообладнання в процесі його експлуатації за допомогою сучасних засобів автоматизації та прийняття рішень, і відповідних їм технічних засобів, що орієнтовані на визначення як дефектів так і залишкового ресурсу обладнання, створює можливість переходу до більш економічної і ефективної стратегії технічного обслуговування електрообладнання за його станом.
Процес діагностування високовольтного силового електрообладнання ускладнюється тим, що не просто визначити, а ще складніше виміряти характерні параметри кожного типу силового електрообладнання, за якими можна було б визначати ступінь спрацювання робочого ресурсу того чи іншого типу електрообладнання. Цей процес ускладнюється тими факторами, що силове електрообладнання працює під високою напругою та під дією потужних електромагнітних полів.
Крім того, в попередні роки дослідження в розрізі діагностування проводилось тільки по окремих видах силового електрообладнання, що також не спрощує можливість визначення технічного стану основного силового електрообладнання.
З іншої сторони активний розвиток економіки неможливий без застосування новітніх технологій, запровадження нової техніки тощо, які вимагають забезпечення паспортних режимів роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: МЕТОДИ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ СИЛОВИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок