Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУХГАЛТЕРСЬКА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: МЕТОДОЛОГІЯ СКЛАДАННЯ І ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ

БУХГАЛТЕРСЬКА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: МЕТОДОЛОГІЯ СКЛАДАННЯ І ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ

Назва:
БУХГАЛТЕРСЬКА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: МЕТОДОЛОГІЯ СКЛАДАННЯ І ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Коробко Оксана Миколаївна
УДК 657.478.2:005.001.85.004.14.
БУХГАЛТЕРСЬКА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: МЕТОДОЛОГІЯ СКЛАДАННЯ І ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет, професор
кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Шевчук Володимир Олександрович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту,
проректор з навчально-методичної роботи
кандидат економічних наук, доцент
Слободян Володимир Дмитрович,
Подільська державна аграрно-технічна академія,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа – Київський національний університет
імені Тараса Шевченка Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “09” жовтня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий “06” вересня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Балановська Т. І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Об’єктивні умови жорсткої конкуренції, що пов’язані з активним впровадженням ринкових механізмів в управління підприємницькою діяльністю суб’єктів господарювання, вимагають, перш за все, підтримання високої власної конкурентної позиції. За цих обставин значно зростає попит на фінансову інформацію. Саме виняткова роль інформаційного забезпечення в процесах управління спричинює підвищену увагу до бухгалтерської фінансової звітності як основного джерела інформації про майновий та фінансовий стан підприємства, а також результати його виробничо-господарської діяльності за звітний період.
Зміни, що відбуваються на сучасному етапі в бухгалтерському обліку України, обумовлюються вимогами, що ставляться до інформації, яку формує дана система, заінтересованими користувачами. Складне переплетіння інтересів різних груп користувачів до звітної інформації передбачає її використання в процесах оцінки, аналізу та прогнозування умов і результатів господарювання як окремого підприємства, так і галузі в цілому. Необхідно відмітити, що вплив бухгалтерської фінансової звітності на ефективність прийняття рішень визначається тим, наскільки об’єктивно вона відповідає запитам користувачів.
Результати дослідження процесів формування та інтерпретації показників бухгалтерської фінансової звітності, затвердженої до використання Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, дозволяють стверджувати про недостатнє задоволення інформаційних потреб управління. Успішне вирішення цих проблем в значній мірі залежить від рівня їх теоретико-методологічного вивчення і узагальнення, що є науковою основою розробки практичних рекомендацій для підвищення якості звітної інформації та ефективності її використання в управлінні.
Розв’язанню теоретичних і методологічних питань формування, аналізу та прогнозування фінансової звітності присвячена значна кількість досліджень вітчизняних вчених (Ф.Ф.Бутинця, С.В.Голова, М.Я.Дем’яненка, Г.Г.Кірейцева, В.К.Савчука, В.В.Сопка, В.Д.Слободяна, В.О.Шевчука, П.Я.Хомина, Л.В.Чижевської та інших вчених).
Крім того, проблеми звітності, процедури її складання та аналізу в умовах ринкової економіки досить повно висвітлені в працях вчених країн близького і далекого зарубіжжя (П.С.Безруких, В.В.Ковальова, О.В.Єфімової, Н.П.Кондракова, Я.В.Соколова, А.Д.Шеремета, Л.Бернстайна, Г.Велша, Ван Бреди, Ж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БУХГАЛТЕРСЬКА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: МЕТОДОЛОГІЯ СКЛАДАННЯ І ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок