Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ СТАНУ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ДОПУСТИМІ ШВИДКОСТІ РУХУ ПОЇЗДІВ

ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ СТАНУ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ДОПУСТИМІ ШВИДКОСТІ РУХУ ПОЇЗДІВ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ СТАНУ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ДОПУСТИМІ ШВИДКОСТІ РУХУ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,66 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський університет економіки і технологій транспорту
КУРГАН Дмитро Миколайович
УДК 625.113:656.222.1 
ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ СТАНУ КРИВИХ
ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ДОПУСТИМІ
ШВИДКОСТІ РУХУ ПОЇЗДІВ
05.22.06 Залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Колія і колійне господарство" Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник
·
доктор технічних наук, професор Даніленко Едуард Іванович, Київський університет економіки і технологій транспорту, завідувач кафедрою "Реконструкція і експлуатація залізниць і споруд".
Офіційні опоненти:
·
доктор технічних наук, професор Певзнер Віктор Ошерович, Всеросійський науково-дослідний інститут залізничного транспорту Міністерства шляхів сполучень Російської федерації, завідувач лабораторією нормативів влаштування рейкової колії;
· кандидат технічних наук, доцент Ренгач Микола Григорович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, кафедра "Проектування, будівництво доріг та геодезія".
Провідна установа – Харківська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Захист відбудеться "   січня   р. у  30 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К .820.01 у Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського університету економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
Автореферат розісланий "  грудня  р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________   Карпов М. І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Українські залізниці є основною транспортною ланкою, що з'єднує Україну з Росією, країнами Кавказу, Західної і Центральної Європи. У порівнянні з західноєвропейськими країнами, обсяги перевезень вантажів на залізницях України в 2000 році дорівнювали перевезенням у Польщі і Франції разом узятим, а по кількості перевезених пасажирів займають четверте місце в Європі після Росії, Німеччини і Франції.
У рамках програм Європейського Співтовариства і Міжнародного Союзу Залізниць проводиться Загальна Транспортна Політика, що визначає сучасні вимоги до транспортних систем в умовах ринкової економіки і створюваної мережі міжнародних транспортних коридорів. Одною з основних вимог при створенні міжнародних транспортних коридорів є скорочення часу доставки вантажів і пасажирів, у тому числі і за рахунок впровадження швидкісного руху поїздів.
Підвищення швидкості на залізницях України здійснюється при змішаному вантажному і пасажирському русі, насамперед за рахунок таких технічних заходів як реконструкція плану лінії, проведення капітальних ремонтів, модернізація інфраструктури. У цих умовах зростають вимоги до безпеки і плавності руху, комфортабельності їзди пасажирів.
У зв'язку з неточністю первісного укладання і погрішностями наступних виправлень колії проектні характеристики плану лінії, як правило, не забезпечуються, і їхні фактичні значення істотно відрізняються від паспортних даних. Невідповідність параметрів кривих фактичному положенню колії при машинному рихтуванні приводить до утворення довгих горизонтальних нерівностей.
Проведені до 90-х років дослідження з питань встановлення допустимих швидкостей руху в кругових і перехідних кривих та на ділянках сполучень базувалися на геометрично правильних кривих. Вважалося, що збиті в процесі експлуатації криві, розбіжність відводів підвищення зовнішньої рейки і кривизни ліквідуються при проведенні капітального ремонту колії так само, як і необхідне подовження перехідних кривих при наявності достатніх прямих вставок між сусідніми кривими. Такий підхід себе не виправдав.
Задачею дійсної дисертаційної роботи є дослідження деяких питань, пов'язаних з визначенням достовірної інформації про стан і параметри кривих, встановленням допустимої швидкості руху по ним, оцінкою плавності і комфортабельності руху як за загальноприйнятими, так і за новими критеріями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ СТАНУ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ДОПУСТИМІ ШВИДКОСТІ РУХУ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок