Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Хмельницької області)

УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Хмельницької області)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Хмельницької області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,00 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Михайлова Тетяна Петрівна
УДК 338.439.4 : 657.633
УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ
(на прикладі сільськогосподарських підприємств Хмельницької області)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку, аналізу та аудиту в АПК Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шевчук Володимир Олександрович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України, м. Київ,
проректор з навчально-методичної роботи
кандидат економічних наук,
Жук Наталія Леонідівна,
Національний науковий центр аграрної
економіки УААН України, м. Київ,
старший науковий співробітник відділу методології обліку та аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет,
Кабінет Міністрів України,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “23” квітня 2004 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 в Київському національному економічному університеті за адресою : 03680, м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1 ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою : 03680, м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “19” березня 2004 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор А.М. Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший розвиток галузей агропромислового виробництва вимагає розширення ринків збуту продукції, що зумовлює необхідність посилення контролю за якістю її виробництва та належною підготовкою до продажу. Проблема якості продукції аграрної галузі в сучасних умовах носить універсальний характер. Підвищення продовольчої безпеки держави на основі нарощування виробництва якісних продуктів харчування забезпечує ріст життєвого рівня, охорону довкілля й здоров’я населення, сприяє більш повному використанню природних, виробничих і трудових ресурсів суспільства, знижує непродуктивні витрати, підвищує конкурентноздатність продукції, розширює експортні можливості держави.
В Україні, як і в більшості країн світу, забезпечення високої якості продовольчої продукції поставлено в ряд пріоритетних економічних проблем. Формування ринкової інфраструктури вітчизняної економіки передбачає зміну орієнтації виробництва та каналів реалізації продукції, насамперед, щодо забезпечення її якості й безпеки. В умовах насиченого ринку та підвищеної конкурентної боротьби управління якістю повинно стати головним елементом системи управління виробництвом в цілому. З метою підвищення якості вітчизняної продукції, забезпечення захисту прав споживачів було видано Указ Президента України “Заходи про підвищення якості вітчизняної продукції” №113/2001 від 23 лютого 2001 року, в якому особливу роль відведено розвитку фундаментальних та прикладних досліджень в системі управління якістю.
Зусилля вчених і практиків на сучасному етапі зосереджені в пошуку напрямів стимулювання підвищення якості продукції та забезпечення матеріальної зацікавленості виробників у зростанні її рівня. Організація достовірного обліку й економічного контролю якості продукції у взаємозв’язку з аналізом економічних результатів діяльності сільськогосподарських підприємств вимагають системного підходу до цих питань. В розробку економічного аспекта проблеми якості продукції істотний внесок зробили українські економісти Дудар Т.Г., Галанець В.Г., Гуцайлюк З.В., Івахненко В.М., Касьянов Л.І., Ковальчук М.І, Лінник В.Г., Морозова-Герасимович Н.А., Мурашко В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Хмельницької області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок